Masturbohem kur ai nuk eshte ne shtepi - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Masturbohem kur ai nuk eshte ne shtepi

Vizitor · 2 · 48

Masturbohem kur ai nuk eshte ne shtepi

Vizitor · 2 · 48

ne: 29-05-2007, 12:53:09
Kur bej seks me te dashurin nuk arrij asnjehere orgazmen, por kur nuk eshte ai e filloj me gishta apo ndonjhere me vibrator dhe vetem ne kete menyre arrij kulmin. Por ndjehem disi keq per kete gje. Jam ne gabim apo jo?
 
« Editimi i fundit: 19-01-2021, 01:12:27 nga 12:51 »

  • Postime: 160
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 08-03-2021, 12:20:55
Çfarë gabimi moj. Lui fene sa te mundesh dhe kur te vjen

Temat e fundit