Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: stellina
« ne: 08-03-2021, 12:19:15 »

Shume meahkuj e bejne kete. Nuk eshte per tu shqetësuar
Postuar nga: Aldisa
« ne: 30-05-2007, 14:06:45 »

E kam kontrolluar cel dhe kam pare qe sheh filma pornografike.