Malsia e Gjakoves - Shqiptaria

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Malsia e Gjakoves

Malsia e Gjakoves

· 5 · 4111

ne: 18-02-2005, 20:43:12
Malesia e Gjakoves eshte rrethi i Tropojes. Ne tropojenet kai here e thrrasim Tropojen Malsia e Gjakoves.  Ju pershendes me disa kostume kulturore nga Shqiperia e Veriut.

E ku je more Deli Metalia, ty t'lumshin durt.


VALLJA E TROPOJES« Editimi i fundit: 12-01-2021, 12:38:45 nga 12:51 »

  • Postime: 2
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 06-05-2005, 11:14:24
vallet e tropojes jane nga me te bukurat dhe me te hishmet ne trevat shqipetare pa konkurim sepse jane te trashguara, me tipare te pa ndryshueshme mijra vjecare

  • Postime: 63
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

#2 ne: 18-04-2006, 19:09:41
Shume te bukura jane keto valle

#3 ne: 06-10-2006, 23:03:11
 :perqafim :puth :perqafim

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 17-12-2020, 01:00:01
.........
« Editimi i fundit: 12-01-2021, 12:39:17 nga 12:51 »

Temat e fundit