Tableti gjigand i Microsoft-it në qendër të Londrës: Mbi 5 metra i lartë - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tableti gjigand i Microsoft-it në qendër të Londrës: Mbi 5 metra i lartë

Tableti gjigand i Microsoft-it në qendër të Londrës: Mbi 5 metra i lartë

· 1 · 79

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 25-10-2013, 14:50:02
Tableti gjigand i Microsoft-it në qendër të Londrës: Mbi 5 metra i lartë
      


Vetë tabletin Surface mund ta pëlqeni ose jo, për shkak se nuk është ndër më të lehtët apo më të hollët në treg, por kjo nuk e ka penguar aspak Microsoft-in ta shfaqë atë në mes të Londrës, me një …...
            

http://www.pcworld.al/tableti-gjigand-i-microsoft-it-ne-qender-te-londres-mbi-5-metra-i-larte/
      

Temat e fundit