Taj Mahal dhe 99 vende të tjera të trashëgimnisë indiane vijnë në Street View - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Taj Mahal dhe 99 vende të tjera të trashëgimnisë indiane vijnë në Street View

Taj Mahal dhe 99 vende të tjera të trashëgimnisë indiane vijnë në Street View

· 1 · 78

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 07-10-2013, 22:50:03
Taj Mahal dhe 99 vende të tjera të trashëgimnisë indiane vijnë në Street View
      


Nëse ju rastis të vizitoni Indinë gjatë këtyre javëve të ardhshme, mos u shqetësoni kur të shihni njerëz që ecin lart e poshtë me një çantë shpinë dhe një kamer të madhe. Duke filluar nga Taj Mahal-i e deri tek …...
            

http://www.pcworld.al/taj-mahal-dhe-99-vende-te-tjera-te-trashegimnise-indiane-vijne-ne-street-view/
      

Temat e fundit