Tashmë në Facebook do të keni mundësi të kërkoni edhe postimet - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tashmë në Facebook do të keni mundësi të kërkoni edhe postimet

Tashmë në Facebook do të keni mundësi të kërkoni edhe postimet

· 1 · 63

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 02-10-2013, 14:50:03
Tashmë në Facebook do të keni mundësi të kërkoni edhe postimet
      


Facebook ka vendosur ta lehtësojë proçesin e ndjekjes së bisedave në rrjetin social. Ditën e hënë, kompania lajmëroi se do të fillojë të lançojë një përditësim, i cili do t’u mundësojë përdoruesve ta bëjnë përmbajtjen e një statusi apo postimi …...
            

http://www.pcworld.al/tashme-ne-facebook-do-te-keni-mundesi-te-kerkoni-edhe-postimet/
      

Temat e fundit