Telefoni i ri i HTC-së me sensor për gjurmët e gishtave do të zbulohet më 15 tetor - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefoni i ri i HTC-së me sensor për gjurmët e gishtave do të zbulohet më 15 tetor

Telefoni i ri i HTC-së me sensor për gjurmët e gishtave do të zbulohet më 15 tetor

· 2 · 114

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 09-10-2013, 14:50:02
Telefoni i ri i HTC-së me sensor për gjurmët e gishtave do të zbulohet më 15 tetor
      


Na ndajnë pothuajse një javë nga lançimi i një telefoni të ri me sensor të gjurmëve të gishtave. Bëhet fjalë për HTC-në, të cilët priten të zbulojnë smartfonin e tyre të rradhës më 15 tetor. Nga burime të kompanisë raportohet …...
            

http://www.pcworld.al/telefoni-i-ri-i-htc-se-me-sensor-per-gjurmet-e-gishtave-do-te-zbulohet-me-15-tetor/
      

  • Postime: 1162
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 09-10-2013, 15:11:07
D.m.th ne Diten e Kurban Bajramit......çang-çungat e Korese menduakan per myslimanet...  hmmmmm:

Temat e fundit