Tim Cook: App Store arrin në 1 milion aplikacione, iOS 7 për 5 ditë 200 milion shkarkime - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tim Cook: App Store arrin në 1 milion aplikacione, iOS 7 për 5 ditë 200 milion shkarkime

Tim Cook: App Store arrin në 1 milion aplikacione, iOS 7 për 5 ditë 200 milion shkarkime

· 1 · 85

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 24-10-2013, 22:50:01
Tim Cook: App Store arrin në 1 milion aplikacione, iOS 7 për 5 ditë 200 milion shkarkime
      


Rreth 5 vjet pas lançimit për herë të parë të Apple App Store, numri i aplikacioneve në të ka arritur deri në 1 milion. Ky rekord i ri i dyqanit on line të aplikacioneve është zbuluar nga shefi ekzekutiv i …...
            

http://www.pcworld.al/tim-cook-app-store-arrin-ne-1-milion-aplikacione-ios-7-per-5-dite-200-milion-shkarkime/
      

Temat e fundit