Tim Cook kërkon miratimin e dekretit kundër diskriminimit në vendin e punës - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tim Cook kërkon miratimin e dekretit kundër diskriminimit në vendin e punës

Tim Cook kërkon miratimin e dekretit kundër diskriminimit në vendin e punës

· 1 · 172

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 04-11-2013, 20:50:02
Tim Cook kërkon miratimin e dekretit kundër diskriminimit në vendin e punës
      


Shefi ekzekutiv i Apple, Tim Cook, ka shkruar një opinion në Wall Street Journal duke shprehur mbështetje për Dekretin Kundër Diskriminimit në Punësim. Ky dekret do të ndalonte diskriminim në vendin e punës në bazë të orientimit seksual ose gjinisë. …...
            

http://www.pcworld.al/tim-cook-kerkon-miratimin-e-dekretit-kunder-diskriminimit-ne-vendin-e-punes/
      

Temat e fundit