Top 13 kompanitë aziatike që synojnë të rrëzojnë dominimin e Samsung dhe Apple (Pjesa I) - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Top 13 kompanitë aziatike që synojnë të rrëzojnë dominimin e Samsung dhe Apple (Pjesa I)

Top 13 kompanitë aziatike që synojnë të rrëzojnë dominimin e Samsung dhe Apple (Pjesa I)

· 1 · 155

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 04-11-2013, 12:50:02
Top 13 kompanitë aziatike që synojnë të rrëzojnë dominimin e Samsung dhe Apple (Pjesa I)
      


Për shumicën nga këto kompani ndoshta nuk keni dëgjuar kurrë më parë, mirëpo ata janë “lëkundës” të mëdhenj në Azi. Këto 13 kompani aziatike kanë forcën dhe synojnë që të lëkundin dominimin në treg të kompanive si Samsung dhe Apple. …...
            

http://www.pcworld.al/top-13-kompanite-aziatike-qe-synojne-te-rrezojne-dominimin-e-samsung-dhe-apple-pjesa-i/
      

Temat e fundit