Windows 8/8.1 po arrin shumë ngadalë 10 % të tregut - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Windows 8/8.1 po arrin shumë ngadalë 10 % të tregut

Windows 8/8.1 po arrin shumë ngadalë 10 % të tregut

· 1 · 195

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 03-11-2013, 12:50:02
Windows 8/8.1 po arrin shumë ngadalë 10 % të tregut
      


Përqindja e përdoruesvë që përdorin Windows 8.1 është dyfishuar gjatë muajit të kaluar, sipas të dhënave të fundit të publikuara nga Net Applications, e cila njihet për këto lloj matjesh. Sigurisht, kjo pjesë është ende shumë e vogël përsa i …...
            

http://www.pcworld.al/windows-88-1-po-arrin-shume-ngadale-10-te-tregut/
      

Temat e fundit