Yahoo urdhërohet të përdorë kërkimin e Microsoft-it në Hong Kong dhe Tajvan - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Yahoo urdhërohet të përdorë kërkimin e Microsoft-it në Hong Kong dhe Tajvan

Yahoo urdhërohet të përdorë kërkimin e Microsoft-it në Hong Kong dhe Tajvan

· 1 · 73

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 24-10-2013, 14:50:01
Yahoo urdhërohet të përdorë kërkimin e Microsoft-it në Hong Kong dhe Tajvan
      


E nënshkruar në vitin 2010, Aleanca 10 vjeçare e Kërkimit mes Microsoft-it dhe Yahoo-së ishte supozuar që të tejkalonte qëndrimin e fuqishëm të Google në reklamat e kërkimit. Por marrëveshja që atëherë në vazhdimësi është shkatërruar, ku shenja e fundit …...
            

http://www.pcworld.al/yahoo-urdherohet-te-perdore-kerkimin-e-microsoft-it-ne-hong-kong-dhe-tajvan/
      

Temat e fundit