Zyra londineze e Google prej 93 000 metra katrore: 3 vjet para hapjes - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Zyra londineze e Google prej 93 000 metra katrore: 3 vjet para hapjes

Zyra londineze e Google prej 93 000 metra katrore: 3 vjet para hapjes

· 1 · 182

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 04-11-2013, 04:50:02
Zyra londineze e Google prej 93 000 metra katrore: 3 vjet para hapjes
      


Në vitin 2016, në Londër do të hapet një zyrë prej rreth 93 000 metrash katrorë, e cila do të ketë një pishinë të hapur, një fushë të mbyllur futbolli, një mur ku mund të ngjitesh si dhe një kopsht …...
            

http://www.pcworld.al/zyra-londineze-e-google-prej-93-000-metra-katrore-3-vjet-para-hapjes/
      

Temat e fundit