Web3/Crypto - 2

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Kriptovalutat - Bitcoin, Altcoins & Blockchain

12:51
24-01-2023, 23:40:47

Cfare eshte Near Protocol

Near Protocol është një blockchain shkëmbimit të lirë dhe të hapur që synon të ofrojë shërbime të shpejta dhe të lira për aplikacionet dhe përdoruesit e saj. Ajo përdor një algoritëm të konsensusit të quajtur Proof of Stake shumë të shpejtë (PoS) që lejon përdoruesit të kandidojnë për të qenë "v...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqenetwork-currencies.jpg
Pergjigje nga: olti

Bitcoin dhe Altcoins

M A X
18-12-2019, 08:41:29
 Screenshot_20191218-081332__01.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
22-06-2019, 00:45:33

Kuptimi i Grafikëve të Çmimeve të Bitcoin

Pasi të keni një çift të Bitcoins në portofolin tuaj, gjë tjetër që ka gjasa të jetë mendja juaj është tregtimi i monedhave për një fitim. Monitorimi i çmimit të Bitcoin do t'ju ndihmojë të përcaktoni kohën më të përshtatshme për të blerë, shitur ose mbajtur monedhat tuaja. kuptim Listat e çmime...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe