Web3/Crypto - 3

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Kriptovalutat - Bitcoin, Altcoins & Blockchain

M A X
22-06-2019, 00:14:47

Grupi shqiptar i Kriptovalutisteve ne Telegram

Ata qe jane te interesuar per cryptocurrency e duan te chatojne me te ngjashem mund ta bejne kete te nje grup vetem me shqiptare ne app-in Telegram.
Citim

M A X
22-06-2019, 00:03:08

ÇMIMI I 1 BITCOIN MUND TË KALOJË VLERËN PREJ 100 MIJË DOLLARËVE

Parashikimi i bërë për çmimin e Bitcoin-it në raporton e Saxo Bank me titullin “Parashikimet befasuese për 2017” ka dalë i saktë.Tani, Kay Van-Peterse, strateg Makro Global i Saxo Bankës i cili ka bërë këtë parashikim, ka bërë një parashikim më të largët për çmimin e Bitcoin-it, kjo për dhjetë v...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeM A X
21-06-2019, 23:50:48

Si Bitcoin me ndryshoi jeten

Postim i vitit 2017
Viti 2017 ka qene viti me i suksesshem per Bitcoinin deri tani, muajt e pare kane shenuar rritje te medha. Cmimi ka shkuar nga 1000$ ne 1220$ per momentin dhe ata qe kane investuar i kane shumfishuar shifrat e tyre. Sic kam permendur dhe me pare ky do jete viti me i...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
06-11-2013, 20:50:02

Çmimi i bitcoinëve arrin vlerën më të madhe që ka pasur ndonjëherë

Çmimi i bitcoinëve arrin vlerën më të madhe që ka pasur ndonjëherë      Çmimi i bitcoinëve (monedha dixhitale) është rritur në 267.40 dollarë gjatë të martës, duke vendosur një rekord të të gjitha kohërave në Mt. Gox, që është shkëmbimi më i madh me Bitcoin. Kjo është hera e par...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
27-10-2013, 20:50:02

ATM-ja e parë në botë për valutën dixhitale Bitcoin do të instalohet në Kanada javën e ardhshme

ATM-ja e parë në botë për valutën dixhitale Bitcoin do të instalohet në Kanada javën e ardhshme      Javën e ardhshme do të lançohet makina e parë në botë ATM për valutën dixhitale Bitcoin. Sipas raportimit të faqes teknologjike Wired, makineria do të instalohet jashtë një kafen...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
27-10-2013, 12:50:02

FBI konfiskon 28.5 milionë dollarë në bitcoin

FBI konfiskon 28.5 milionë dollarë në Bitcoin      Sipas një raporti nga Forbes, FBI-ja ka konfiskuar një vlerë prej 28.5 milionë dollarë të bitcoin-ve nga mjeshtri i dyshuar pr...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
25-10-2013, 22:50:02

Coinbase për iOS, menaxhon rezervat e monedhës virtuale BitCoin nga iPhone

Coinbase për iOS, menaxhon rezervat e monedhës virtuale BitCoin nga iPhone      Coinbase, që është shërbimi për portofolin dixhital BitCoin, ka lëshuar një aplikacion për iOS për t’iu mundësuar përdoruesve që të blejnë, shesin, dërgojnë dhe menaxhojnë rezervat e tyre të monedhës...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
06-04-2013, 12:50:03

Softueri që shfrytëzon monedhën virtuale Bitcoin shpërndahet në Skype

Softueri që shfrytëzon monedhën virtuale Bitcoin shpërndahet në Skype      Bitcoin (BTC) ka pasur një sukses mjaft të madh kohë e fundit, sidomos në fillim të këtij viti. Për ata që nuk e dinë, Bitcoin është një monedhë e decentralizuar dixhitale që shkon për rreth 130 dollarë a...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-02-2013, 22:50:07

Uebfaqja Mega do të pranojë pagesat me Bitcoin

Uebfaqja Mega do të pranojë pagesat me Bitcoin      Mega do të pranojë të paguhet me monedhën virtuale Bitcoin, nga abonuesit e saj për të patur një hapërsirë më të madhe ruajtj...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-11-2012, 12:50:02

WordPress pranon bitcoins (një mënyrë pagese)

WordPress pranon bitcoins (një mënyrë pagese)      WordPress tha të enjten që do të pranojë bitcoins(një metodë pagese), duke e hapur platformën për blogje për pagesa nga përdoruesit në shtetet që nuk mbështeten nga PayPal ose ndërmarrjet e kartave të kreditit. WordPress është s...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe