Cfare eshte Coinbase - Web3/Crypto

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare eshte Coinbase

Cfare eshte Coinbase

· 1 · 186

  • Postime: 25494
  • Karma: +0/-0

ne: 25-01-2023, 00:19:05
 

Coinbase është një platformë e tregtimit të kriptovalutave e cila lejon përdoruesit të blenë, të shesin dhe të ruajnë kriptovaluta të ndryshme. Ajo u themelua në 2012 nga Brian Armstrong dhe është një nga platformat më të njohura dhe më të njohura në Shtetet e Bashkuara. Coinbase ofron një gamë të gjerë të monedhave kripto të ndryshme, si Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, dhe shumë të tjera.
Coinbase ofron një platformë të thjeshtë dhe të lehtë për të përdorur, duke përfshirë një aplikacion për telefonin celular dhe një version të internetit.
Emri: Email:
Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Temat e fundit