Postim i ri

×

Postim i ri

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: 12:51
« ne: 25-01-2023, 00:19:05 »

 

Coinbase është një platformë e tregtimit të kriptovalutave e cila lejon përdoruesit të blenë, të shesin dhe të ruajnë kriptovaluta të ndryshme. Ajo u themelua në 2012 nga Brian Armstrong dhe është një nga platformat më të njohura dhe më të njohura në Shtetet e Bashkuara. Coinbase ofron një gamë të gjerë të monedhave kripto të ndryshme, si Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, dhe shumë të tjera.
Coinbase ofron një platformë të thjeshtë dhe të lehtë për të përdorur, duke përfshirë një aplikacion për telefonin celular dhe një version të internetit.