Cfare eshte dhe per cfare perdoret Binance - Web3/Crypto

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare eshte dhe per cfare perdoret Binance

Cfare eshte dhe per cfare perdoret Binance

· 1 · 243

  • Postime: 25515
  • Karma: +0/-0

ne: 25-01-2023, 00:17:01
 

Binance është një bursë e kriptovalutave e cila lejon përdoruesit të blenë, të shesin dhe të shkëmbejnë kriptovaluta të ndryshme. Ajo u themelua në 2017 nga Changpeng Zhao dhe është një nga bursat më të njohura dhe më të njohura në botë. Binance ofron një gamë të gjerë të monedhave kripto të ndryshme, si Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Binance Coin dhe shumë të tjera.
Bursa ofron një platformë të shpejtë, të sigurt dhe të lehtë për të përdorur për të shkëmbyer kriptovaluta. Gjithashtu ofron një sistem të lojrave dhe të shpërndarjes së mënyrave të ndryshme për të përfituar nga kriptovalutat.
Emri:

Email:
Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?: