Cfare eshte Shiba INU - Web3/Crypto

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare eshte Shiba INU

Cfare eshte Shiba INU

· 1 · 199

  • Postime: 25515
  • Karma: +0/-0

ne: 24-01-2023, 23:55:38
 

Shiba Inu (SHIB) është një kriptovalutë e decentralizuar që është krijuar mbi blockchain Ethereum. Ajo është e njohur për të qenë një klon i Dogecoin, që është një kriptovalutë e cila është krijuar si një broma por që ka arritur të ketë një vlerë të madhe. Si Dogecoin, Shiba Inu është i njohur për llojin e saj të lehtë dhe të qeshur, dhe përdor një Shiba Inu si logon e saj. Shiba Inu është një kriptovalutë e cila është shpërndarë në mënyra të ndryshme dhe në sasi të mëdha, duke e bërë atë të përdorshme për aplikacione të ndryshme. Por, siç është me të gjitha kriptovalutat, kërkon investimin e kujdesshëm dhe këshillimin e një eksperti përpara se të investoni, sepse është subjekt i volatilitetit të lartë dhe rreziqeve.
Emri:

Email:
Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?: