×

Ikona Falas per Web + App Design

Ikona Falas per Web + App Design

· 1 · 112

  • Postime: 110
html master
ne: 09-01-2020, 23:49:39
Ikonat e Material Design nga Google janë simbole të lezetshme, të krijuara bukur për veprime dhe sende të zakonshme. Shkarkoni në desktop për t'i përdorur ato në produktet tuaja dixhitale për Android, iOS dhe web.
https://material.io/resources/icons
 
 

css.gg ikona te koduara ne css

Nisur nga html masterRubrika AlbDEVs

Postimi i fundit 29-01-2020, 23:37:11
nga html master
Shuhet ikona e Teatrit, Roland Trebicka.

Nisur nga DoraRubrika VIP

Postimi i fundit 23-03-2013, 05:10:43
nga erlehta
Emina Cunmulaj, ikona shqiptare e modës në botë

Nisur nga Vip NewsRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 04-05-2011, 02:50:07
nga Vip News
Myfarete Laze, ikona e këngës shqiptare

Nisur nga Vip NewsRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 31-03-2011, 06:50:07
nga Vip News
A ndryshon ikona e Board-eve ne SMF forum?

Nisur nga N3tworkRubrika AdminZone

Postimi i fundit 05-10-2010, 00:04:06
nga M A X