[Dot5Hosting] Hosto deri ne 25 websites - WebHosting

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

[Dot5Hosting] Hosto deri ne 25 websites

[Dot5Hosting] Hosto deri ne 25 websites

· 2 · 507

  • Postime: 287
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 18-12-2008, 12:17:30
 Duke pare ne google me kapi syri 1 webhostin company, Dot5Hosting, http://www.dot5hosting.com/dot5/index.bml
 300 GB web space
 3000 GB bandwidth
 Host 25 sites---------- me 1 accound
 5,000 POP3 Emails
 PHP, MySQL, CGI,
Besoj se për ata qe duan te multy-host websited besoj se është shumë i mirë :)
« Editimi i fundit: 18-12-2008, 12:31:31 nga M A X »

  • Postime: 577
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 23-12-2008, 23:22:20
 vallaj me mir me duket hostmonster, bluehost, dhe hostgator..

Temat e fundit