WebHosting

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

WebHosting & Cloud Computing

ergisi
22-01-2014, 00:07:39

FREE HOSTING NGA HOSTGATOR

secure.hostgator.com/%7Eaffiliat/cgi-bin/affiliates/clickthru.cgi?id=ergiskoHostgator ofron 1 muaj per o.oo1$ hosting unlimited. ! perdorni...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
AB
26-12-2013, 12:15:01

Host.al / AutoInstallers

Per rikujtim, Tek Host.al Ofrojme AutoInstallers per qindra scripte ne PHP. Me nje click cdokush qe merr nje paket hosti do kete mundesi te instaloje WP, Plickr, Open Real Estate e shume e shume scripte te tjera. Shkrimi tek Blogu yne:

m2m
25-04-2012, 20:43:16

TheHosting ME v2 - Oferte 1 muaj falas per klientet e ri.

Pershendetje forumista, po ju njoftoj qe sapo lansuam faqen e re online ku mund ta shikoni live tek: https://www.thehosting.me/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

m2m
17-12-2011, 02:10:55

Windows Server 2003 VPS - €8 /muaj

Windows Server 2003 VPS - €8 /muajCPU: 2.8 GHZRAM e Garantuar: 512 MBBurst Memori: 1024 MBRAID10 Hard Disk: 60 GBBandwidth: 500 GBShpejtesia: 100 MbpsIP e Dedikuar: 1Lok...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-07-2011, 01:29:30

Google Sites [Host Falas]

Google Sites eshte sherbimi i Google per hosting falas per faqe te thjeshta dhe pa shume pretendime. E ka provuar njeri kete sherbim dhe a ia vlen, se personalisht s'kam pasur rast ta testoj?Google Sites jepka dhe mundesine per ta perdorur edhe me domene te nivelit te pare, tip ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

JusaWeb
13-02-2011, 17:27:31

Ofertë: 50% zbritje nga Jusaweb.com

Përshëndetje,Për nder të festës së Pavarësis së Kosovës, JusaWeb.com ofron zbritje speciale prej 50% për tri produkte: Web Hosting, Reseller dhe Radio Streaming.Ju mund të porositni duke shfrytëzuar kuponin pavaresia3.Ju këtë ofertë mund ta shfrytëzoni vetëm deri më datën
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: TiRoNci_MiZeRje, livefutboll

Kujdes: Webmastera qe keni faqet te Hostgator

TiRoNci_MiZeRje
28-01-2011, 10:58:13
asgje plako
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

whitesnake
29-11-2010, 11:03:27

HostGator pergjysmon cmimet

Vraponi o webmastera dhe kapeni oferten nga HostGator.com sepse i ka pergjysmuar cmimet e hosting dhe dedicated server, keni edhe 20 ore qe nga ky moment duke marre parasysh oren kur eshte postuar kjo teme tek zeriyt.

*
sady92
14-11-2010, 14:26:00

CrunchHost.Com - Affordable Web hosting Provider

CrunchHost! Eshte nje platforme e re ne boten hostingut. Jemi ketu tju ofrojm sherbim cilesor dhe te sigurte.CrunchHost Ju Siguron:» Performance te Larte Per zgjidhjet e Hosting» cPaneli me Auto Instalues Scripti» Hapsire, Bandwidth, Emails, Database Pa limit» L...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Smiba
14-06-2010, 15:02:03

Kupon 20% zbritje qmimi tek fidahost.com

Po ju jap nje kupon i cili ju mundeson qe te merrni host tek www.fidahost.com me 20% zbritje.Kuponi vlen vetem per paketat e hostit dhe jo per vps, domein dhe server te dedikuar.Kuponi eshte i vleshe...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe