Falas 10Giga Host (Nice) - WebHosting

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Falas 10Giga Host (Nice)

Falas 10Giga Host (Nice)

· 7 · 1038

 • Postime: 35
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 13-07-2008, 02:09:39
Ok jo komente vazhdoni ne Ypu.Com ngarko mp3,exe,zip,html,php all
Php 5 e ka + me duket 10my sql-ja Data Baze

Une e kam perdorur derisa e kam blere Ks-max.com


Beje edhe ti nje host te mire www.ypu.com falas 10giga

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 13-07-2008, 18:41:53
Ok jo komente vazhdoni ne Ypu.Com...

Nëse nuk do qe te bëhen komente, me mire mos e hap fare temën...

 • Postime: 35
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 13-07-2008, 23:58:05
Aha njeri mire e ke ama nuk e kam ba me qellim qe mos me shkru antaret tjer komente po jam mundu me paraqit se nuk jom ka du me shkru koment se osht host i fort (E kam shkruar gabim kerkoj falje ama mos e kap me te keq)

 • Postime: 404
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 14-07-2008, 00:32:13
Nuk eshte aq i mire.

Po shikoja disa tema te nen-forumi i ketij komuniteti dhe gjerat nuk shkojne mire fare. Tani po vendosin edhe ADS (reklama) mbi faqet e perdoruesve.

nuk ja vlen per mendimin tim.

 • Postime: 35
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 14-07-2008, 00:38:49
Njeri regjistrohu ti dhe shembull krijo një mp3 portal dhe shiqo a ofron dikush tjeter me mire nga hapsira ofertt mirpo ka nje veti te keqe sepse nese hyn ne website panel ke reklama derisa te kyqesh neyse ai mendimi yt është  hmmmmm:..

 • Postime: 118
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 14-07-2008, 18:13:30
www.ypu.com - Fatal error: Failed to connect to the DB server in /var/wkscript/db.php on line 28


A ja vlen te harxhosh mund dhe te krijosh dicka mbi themelet e nje kompanie te till qe nuk i hapet index.

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 05-10-2008, 19:22:55
pse nuk me hapet siti hostfalas????? hmmmmm:
ju lutem me ndihmoni :)

Temat e fundit