Google Sites [Host Falas] - WebHosting

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Google Sites [Host Falas]

Google Sites [Host Falas]

· 1 · 655

  • Postime: 27259
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 29-07-2011, 01:29:30
Google Sites eshte sherbimi i Google per hosting falas per faqe te thjeshta dhe pa shume pretendime.

E ka provuar njeri kete sherbim dhe a ia vlen, se personalisht s'kam pasur rast ta testoj?

Google Sites jepka dhe mundesine per ta perdorur edhe me domene te nivelit te pare, tip domeni-im.com

https://sites.google.com

Introduction to Google Sites

Nje tjeter teme ne lidhje me Google Sites: http://www.zeriyt.com/faqe-te-optimizuara-per-celulare-me-ane-te-google-sites-t87358.0.html

Temat e fundit