Host falas me Fantastico - WebHosting

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Host falas me Fantastico

Host falas me Fantastico

· 5 · 1286

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0

ne: 20-07-2007, 20:07:41
www.imcoolhost.info

Ofron host falas. PHP,MySQL ka dhe Fantastico qe te filloni forumin,portalin etj vetem me nje klikim

300mb Hapsire
6000mb Bandwidth

www.imcoolhost.info

 • Postime: 100
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 12-09-2007, 04:18:17
e ngjajeshme me kete www.pr0s.0lx.net po nuk di si te punoj pakz ndihm njerz

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 12-09-2007, 09:13:39
Qendroni larg ketyre sherbimeve sepse nuk ia vlen. Nga njera ne dite ne tjetren keto mund te zhduken nga qarkullimi dhe ju bejne te humbni gjithcka keni ndertuar.
Nese deshironi nje faqe pa shume komplikime atehere shkoni me mire dhe zgjidhni sherbimin e www.blogger.com

 • Postime: 328
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 21-09-2007, 17:21:22
Nga njera ne ditë ne tjetrën këto mund te zhduken nga qarkullimi dhe ju bëjnë te humbni gjithçka keni ndertuar.
Nëse ruan një kopje (backup) të të dhënës (mysql), nuk paraqet ndonjë problem. Vetëm duhet zgjedhur një Hostues që është relativisht i shpejtë dhe mundësisht pa reklama!
...Kuptohet nevojitet edhe përvoja  ;)

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 05-02-2008, 14:48:10
www.co.nr ofron gjithashtu host falas

Temat e fundit