Hosting falas (1500 MB Space, 100 GB bandwith, NO Adds) - WebHosting

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Hosting falas (1500 MB Space, 100 GB bandwith, NO Adds)

Hosting falas (1500 MB Space, 100 GB bandwith, NO Adds)

· 6 · 947

 • Postime: 8
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 11-03-2009, 10:04:32


1500 MB Disk Space

100 GB Data Transfer

PHP with MySQL Database Support

    *  PHP mail() function and Sendmail
    * Curl, GD2 library, ImageMagick, Zend
    * fopen() and PHP sockets
    * safe_mode is OFF, file uploads ON
    * Zend Optimizer support, Ioncube loader.. and much more features are enabled

cPanel Control Panel

Fantastico De Luxe 1-Click Autoinstaller

Website Builder Software

 • Postime: 243
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 11-03-2009, 11:47:07
http://www.000webhost.com/affiliate-program

sinqerisht nuk i besoj shume, megjithate ju e dini vete

CIAO

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 11-03-2009, 12:32:27
Por duket interesante sepse eshte oferte falas me te gjitha c'ka nevojiten: php, mysql, cPanel.

 • Postime: 8
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 19-03-2009, 20:36:18
Te gjitha cka jane shkruar aty jane te verteta. Une aty kam hostuar forumin tim:  www.team-uare.net prej disa muajsh dhe deri tani jam i kenaqur.

 • Postime: 242
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 29-03-2009, 21:18:47
Mu nuk me pelqen ky ta them te drejten em vjen veshtir te punoj me te. Pastaj kan probleme te ndryshme.

 • Postime: 71
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 10-04-2009, 10:05:59
Vetem sa per informacion, siq duket ky webhost nuk eshte dhe shume serioz sepse ka viruse dhe trojans, per me shume shikoni kete: http://www.mylot.com/w/discussions/1900126.aspx

Temat e fundit