Hosting nga iShqip.com - WebHosting

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Hosting nga iShqip.com

Hosting nga iShqip.com

· 1 · 621

  • Postime: 406
  • Karma: +1/-0

ne: 11-08-2008, 06:55:54
Hosting www.ishqip.com

Çfarë ofrojme:

- Control Panel iShqipCP (control panel i krijuar nga iShqip Studio , do shikoj mundësinë për një live demo...)
- Hapësirë : 5 GB
- Trafik mujor : 10 GB
- Baza të dhënash MySQL : 5

me 40 euro ne vit...
« Editimi i fundit: 11-08-2008, 12:35:39 nga M A X »

Temat e fundit