Hosting për vBulletin - WebHosting

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Hosting për vBulletin

Hosting për vBulletin

· 2 · 645

  • Postime: 32
  • Karma: +0/-0

ne: 16-07-2009, 02:10:18
Pershendetje forumista.
Jam i interesuar për një Hosting (veq host se domain kam tani)por qe lejon vBulletin të pa lisensuar pra vBulletin Nulled se kam një plan ta hap një forum të cilen mund të këtë mundesi që të përmbaj edhe Mp3.

pres ndihmë. :(

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 16-07-2009, 23:56:28
Cdo host normal duhet te jete ne gjendje te mbaje vBulletin. Askush nuk shikon nese ke nje skript te blere rregullisht apo te marre nga forumet Warez. Keshtu qe gjej/blej nje host dhe instaloje aty forumin vB.
Pikerisht ne kete rubriken ku ke hapur temen ke  disa oferta apo sugjerime per webhosting. Shfleto temat se mbase gjen dicka qe te pershtatet ty.

Temat e fundit