Hosting4.net - 4 GB Hapësirë / 60 GB Trafik - 20 € - WebHosting

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Hosting4.net - 4 GB Hapësirë / 60 GB Trafik - 20 €

Hosting4.net - 4 GB Hapësirë / 60 GB Trafik - 20 €

· 1 · 523

  • Postime: 168
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 30-03-2009, 19:26:00
Pershendetje,

Hosting4.net
http://hosting4.net/sq

Shërbime të hostingut me çmime të volitshme.

Pako 1:
cPanel
4 GB Hapesire
60 GB Trafik mujore
10 Email llogari, 10 Nen.Domaina, 10 MySQL Baza te te dhenave, 10 FTP llogari... 27$ / Viti

Pako 2:
cPanel
8 GB Hapesire
120 GB Trafik mujore
10 Email llogari, 10 Nen.Domaina, 10 MySQL Baza te te dhenave, 10 FTP llogari... 44$ / Viti

Pako 3:
cPanel
19 GB Hapesire
300 GB Trafik mujore
10 Email llogari, 10 Nen.Domaina, 10 MySQL Baza te te dhenave, 10 FTP llogari... 82$ / Viti

Pako 4:
cPanel
30 GB Hapesire
Trafik mujore pa limit
Pa limit Email llogari,
Pa limit Nen.Domaina,
Pa limit MySQL Baza te te dhenave,
Pa limit FTP llogari... 98$ / Viti

Regjistrimi i domainave: .com, .net, .org... 10 euro

Pagesat mund te behen me Bank-Transfer, Western Union, Moneybookers dhe KosPay.

Ofrojme ndihme permes Live Support Chat sistemit dhe me email.

Ju faleminderit.

Temat e fundit