Oferte për web hosting me gjysëm çmimi ne Globat.com - WebHosting

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Oferte për web hosting me gjysëm çmimi ne Globat.com

Oferte për web hosting me gjysëm çmimi ne Globat.com

· 2 · 742

  • Postime: 49
  • Karma: +0/-0

ne: 13-12-2007, 16:22:36
Nëse ndonjë nga ju i duhet një hosting packet me çmim te mirë për vitin e pare, le të me dergoj një PM mua. Këta te www.globat.com bëjnë oferta private, dhe kam një oferte për ta blere me gjysëm çmimi paketen normale qe këta ofrojnë.
Paketa kushton 6.95$ ne muaj normalisht, hiqni 50% i bie 3.475$ ne muaj nëse si bëj gabim llogarite gabim.

Tani unë aty hostoj faqen time www.Nastradini.com dhe nja 4 te tjera ne te njëjtin paket hosting... Nga eksperienca ime mund tju them qe për ndihmë ne live chat jan super te shpejte 30 sek pret, gjithashtu edhe nga gjërat e tjera nuk jan keq. Unë sdua ti bëj reklam globat por gjëra te tipit te mbyllin faqet apo te presësh 10 a 20 sek para se faqja te hapet nuk ndodhin këtu.. te paktën mua jo. Unë hostoj edhe shumë albume te faqes Qerkinaj.com qe ka reth 4000 vizitore unik ne ditë aty dhe skam pas ndonjëherë probleme.
Pra shihni dhe bëni...

  • Postime: 3782
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 13-12-2007, 16:45:54
Për ata qe janë te interesuar dhe duan te shikojne te dhenat e planit, me sa duket bëhet fjale për Terabyte Extreme:
http://www.globat.com/products/terabyte_xtreme.htm

Temat e fundit