OVH Servers - WebHosting

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

OVH Servers

OVH Servers

· 1 · 690

  • Postime: 118
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 02-05-2008, 12:36:18
Pershendetje,

Per tegjith webmasterat qe per shkak te numrit te madh te vizitoreve kan probleme me Web Hosting dhe ju nevojitet Server i Dedikuar.

Un ju rekomandoj www.ovh.de pasi qe vet i shfrytezoj keto servera, pasi kam kerkuaj me muaj te tere kam gjetur server me performancat me te forta per nje cmim shum te lire, dhe gati 1 vit kam EG Server nga OVH me cka jam teper i kenaqur.

http://www.ovh.de/produkte/angebote_dedizierte.xml


EG Plan http://www.ovh.de/produkte/eg.xml

Temat e fundit