www.xixhost.com webhosting falas - WebHosting

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

www.xixhost.com webhosting falas

www.xixhost.com webhosting falas

· 3 · 697

  • Postime: 27
  • Karma: +0/-0

ne: 11-08-2008, 00:49:25
> 150 MB Disk Space
> 4 GB Data Transfer
> 1 Domain Hosting
> 1 MySQL Database
> PHP4/5, Perl, CGI, FrontPage

e gjitha falas vetem nji singup
http://www.xixhost.com/

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 12-08-2008, 12:50:14
Po reklama vendosni ju?

  • Postime: 27
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 12-08-2008, 14:19:12
Po reklama vendosni ju?
Jo nuk ka reklama mund te perdorni me full domain apo edhe me subdomaina free qe jan ne liste

Temat e fundit