Kush eshte online

×

Kush eshte online

User Time Action
Vizitor 02-03-2021, 15:19:45 Viewing the topic Kepuce.
Vizitor 02-03-2021, 15:19:27 Viewing the topic C'fare mendoni per puthjet ne publik?.
Vizitor 02-03-2021, 15:19:06 Viewing the topic "Hedhesi i Diskut".
Vizitor 02-03-2021, 15:18:32 Viewing the topic Nje tregim i shkurter.
Vizitor 02-03-2021, 15:17:53 Viewing the topic Vdiq hoxhe Jakup Hasipi nga Kumanova.
Vizitor 02-03-2021, 15:17:41 Viewing the topic NETWORK.AL - Cila eshte kompania me e mire per hosting?.
Vizitor 02-03-2021, 15:16:37 Viewing the topic ditari.im versioni i ri, template e re!.
Vizitor 02-03-2021, 15:16:28 Viewing the topic Cfare do të shkruanit ne një xham te veshur nga avulli.
Vizitor 02-03-2021, 15:16:16 Viewing the topic Brunet apo biondet?.
Vizitor 02-03-2021, 15:15:30 Viewing the board Kosova Sot.
Vizitor 02-03-2021, 15:15:26 Viewing the topic Forumet Shkencore.
Vizitor 02-03-2021, 15:14:31 Viewing the topic Thënie të mençura .
Vizitor 02-03-2021, 15:14:31 Viewing the topic Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕.
Vizitor 02-03-2021, 15:13:41 Viewing the topic Islami, Krishterimi dhe Thirrja Sataniste.
Vizitor 02-03-2021, 15:12:30 Viewing the topic Brezare.
Vizitor 02-03-2021, 15:12:08 Viewing the topic Hite te kenges shqipe te huazuara (vjedhura) nga muzika e huaj !.
Vizitor 02-03-2021, 15:11:38 Viewing the topic Thenie Dashurie..
Vizitor 02-03-2021, 15:11:31 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 02-03-2021, 15:11:30 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 02-03-2021, 15:10:48 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 02-03-2021, 15:10:38 Viewing the topic "Seks me pagese", tashmë përmes internetit !.
Vizitor 02-03-2021, 15:10:20 Viewing the topic Egzona Muqiqi (info foto video).
Vizitor 02-03-2021, 15:10:17 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 02-03-2021, 15:09:14 Viewing the topic WTF !!!.
Vizitor 02-03-2021, 15:09:12 Viewing the topic Miremengjes!.
Vizitor 02-03-2021, 15:08:42 Viewing the topic Vivian Begaj..
Vizitor 02-03-2021, 15:08:30 Viewing the topic Cdo te thote intimidim?.
Vizitor 02-03-2021, 15:07:58 Viewing the topic Cfare eshte Apoptoza?.
Vizitor 02-03-2021, 15:07:53 Viewing the topic "Seks me pagese", tashmë përmes internetit !.
Vizitor 02-03-2021, 15:07:33 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 02-03-2021, 15:07:12 Viewing the topic Forumisti llafazan.....
Vizitor 02-03-2021, 15:06:15 Viewing the topic Meshkujt pa flokë duken më meshkuj .
Vizitor 02-03-2021, 15:05:02 Viewing the topic Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?.
Vizitor 02-03-2021, 15:04:28 Viewing the topic Sa mund te zgjasi nje lidhje mes dy partneresh.
Vizitor 02-03-2021, 15:04:27 Viewing the topic Fustane NUSESH.
Vizitor 02-03-2021, 15:03:54 Viewing the topic Valle, kur do i arrijme gjerat me zotesi e jo me ..... ne shqiptaret?.
Vizitor 02-03-2021, 15:03:24 Viewing the topic Pse keto forume jane te suksesshem?.
Vizitor 02-03-2021, 15:02:36 Viewing the topic Olimpiada Matematike e Kosovës.
Vizitor 02-03-2021, 15:02:26 Viewing the topic Filmat dhe Serite me te ndjekura ne Netflix.
Vizitor 02-03-2021, 15:02:03 Viewing the topic Bleona Qereti (info, foto, video).
Vizitor 02-03-2021, 15:01:51 Viewing the topic Tema me 1 000 000 postime........
Vizitor 02-03-2021, 15:01:35 Viewing the topic Gerta Cici (info foto video).
Vizitor 02-03-2021, 15:01:11 Viewing the topic Foto Makinash :).
Vizitor 02-03-2021, 15:01:11 Viewing the topic T’i shkruaj, apo mos t’i shkruaj?.
Vizitor 02-03-2021, 15:00:29 Viewing the topic Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .....
Vizitor 02-03-2021, 14:59:25 Viewing the topic Çfarë i uroni personit te mësipërm?.
Vizitor 02-03-2021, 14:56:58 Viewing the topic Djemte kerkojne djem gazeta Paloma.
Vizitor 02-03-2021, 14:55:32 Viewing the topic Cfare tipi jeni?.
Vizitor 02-03-2021, 14:55:32 Viewing the results of a search.
Vizitor 02-03-2021, 14:55:04 Viewing the topic Doja te thoja...
Vizitor 02-03-2021, 14:54:16 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 02-03-2021, 14:54:06 Viewing the topic Numra femrash per lidhje.
Vizitor 02-03-2021, 14:53:52 Viewing the topic Poezi per nenen..
Vizitor 02-03-2021, 14:53:31 Viewing the topic Kete siper do e nisim ne....
Vizitor 02-03-2021, 14:53:14 Viewing the topic Si formohet ngjyra roze?.
Vizitor 02-03-2021, 14:52:46 Viewing the topic Tave Elbasani.
Vizitor 02-03-2021, 14:52:41 Viewing the topic Program per Rikthimin e Fotove te Humbura.
Vizitor 02-03-2021, 14:52:38 Viewing the topic SHQIPERIA MIDIS DY LUFTRAVE BOTERORE!.
Vizitor 02-03-2021, 14:52:22 Viewing the topic Cilat mendoni se jane problemet me madhore te shqiptareve!.
Vizitor 02-03-2021, 14:51:41 Viewing the topic Fjalet e qiririt - analize letrare.
Vizitor 02-03-2021, 14:50:48 Unknown Action
Vizitor 02-03-2021, 14:50:33 Viewing the topic Cfarë do të jepnit ju për dashurinë e vërtetë?.
Vizitor 02-03-2021, 14:50:02 Viewing the topic Shqipëria bëhet pjesë e vendeve të shenjta.
Vizitor 02-03-2021, 14:49:02 Viewing the topic Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .....
Vizitor 02-03-2021, 14:48:44 Viewing the topic KosoftAds. Ia vlen?.
Vizitor 02-03-2021, 14:48:32 Viewing the topic Redona Koci (Lajme, info, foto, video).
Vizitor 02-03-2021, 14:48:07 Viewing the topic A ka mundesi me mi gjet Driverat e zonit per Siemens Computer.
Vizitor 02-03-2021, 14:48:00 Viewing the topic SMS dhe Mesazhe Dashurie.
Vizitor 02-03-2021, 14:46:22 Viewing the topic Thenie Dashurie..
Vizitor 02-03-2021, 14:46:13 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 02-03-2021, 14:45:44 Viewing the topic E shkruajtura anglisht ne tema shqip..
Vizitor 02-03-2021, 14:45:43 Unknown Action
Vizitor 02-03-2021, 14:45:32 Viewing the topic sa vjec eshte anila basha.
Vizitor 02-03-2021, 14:45:25 Viewing the board Diskutime.
Vizitor 02-03-2021, 14:45:06 Viewing the topic Anti-Spam kundër roboteve qe regjistrohen ne smf forums.
Vizitor 02-03-2021, 14:44:54 Viewing the topic Cfare po hani ose po pini tani?.
Vizitor 02-03-2021, 14:44:36 Viewing the topic Fation Kuqari (info foto video).
Vizitor 02-03-2021, 14:44:28 Unknown Action
Vizitor 02-03-2021, 14:44:16 Viewing the topic Kënga që po dëgjoj.
Vizitor 02-03-2021, 14:44:15 Viewing the topic Forca e një burri tregohet tek gratë!!E kjo ndodh ne Kosovën tonë te dashur.
Vizitor 02-03-2021, 14:43:30 Unknown Action
Vizitor 02-03-2021, 14:43:23 Viewing the topic Das Krieg im Kosova/War of Kosova.
Vizitor 02-03-2021, 14:43:20 Viewing the topic Mësime për kënaqësi seksuale .
Vizitor 02-03-2021, 14:43:15 Viewing the topic Problem me forumin!.
Vizitor 02-03-2021, 14:42:46 Viewing the topic Fshijini aplikacionet qe nuk perdorni me!.
Vizitor 02-03-2021, 14:42:17 Viewing the topic Fjalet e qiririt - analize letrare.
Vizitor 02-03-2021, 14:42:16 Viewing the topic Ngjarje e histori qe percillen permes kinemase.
Vizitor 02-03-2021, 14:41:55 Viewing the topic A mund te matet/peshohet dashuria?.
Vizitor 02-03-2021, 14:41:29 Unknown Action
Vizitor 02-03-2021, 14:41:19 Posting in "Vetevendosje" fiton zgjedhjet.
Vizitor 02-03-2021, 14:40:36 Viewing the topic Motrat Kardashian.
Vizitor 02-03-2021, 14:40:21 Viewing the topic Sexting dhe Sex Emojis 🍆💦🍑.
Vizitor 02-03-2021, 14:40:08 Viewing the topic Valmir Krasniqi flet për Prof. Dr. Emrush Gashin.
Vizitor 02-03-2021, 14:39:51 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 02-03-2021, 14:39:26 Viewing the topic Kënga që po e dëgjoj.
Vizitor 02-03-2021, 14:38:51 Viewing the topic Deshira e momentit.
Vizitor 02-03-2021, 14:38:47 Viewing the topic Kënga Magjike 2007 .
Vizitor 02-03-2021, 14:38:24 Viewing the topic Vetem tre Fjale !.
Vizitor 02-03-2021, 14:37:51 Viewing the topic "Seks me pagese", tashmë përmes internetit !.
Vizitor 02-03-2021, 14:37:34 Posting in Disko Zeri Yt !.
Show