Kush eshte online

×

Kush eshte online

User Time Action
Vizitor 30-11-2021, 10:17:08 Viewing the topic Vjersha per Vitin e Ri!!!.
Vizitor 30-11-2021, 10:17:01 Posting in Shtatzania, gjithcka mbi nenen!.
Vizitor 30-11-2021, 10:16:48 Unknown Action
Vizitor 30-11-2021, 10:16:34 Unknown Action
Vizitor 30-11-2021, 10:16:31 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 30-11-2021, 10:15:55 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 30-11-2021, 10:15:40 Viewing the topic Republika Shqiptare 1925 - 1928.
Vizitor 30-11-2021, 10:15:34 Posting in Yllka Kuqi: Muzikën nuk e braktis për asnjë çmim .
Vizitor 30-11-2021, 10:15:24 Viewing the topic Sa oqeane ka bota?.
Vizitor 30-11-2021, 10:15:20 Posting in Mendimi i njerezve me te famshem per MUHAMEDIN> .
Vizitor 30-11-2021, 10:15:04 Posting in Rreshta te perzgjedhur... :).
Vizitor 30-11-2021, 10:15:02 Posting in Fundi i ëndrrës kineze të Europës.
Vizitor 30-11-2021, 10:14:59 Viewing the topic E enjtja dita më e mirë për seks.
Vizitor 30-11-2021, 10:14:51 Posting in Rritja e çmimit të naftës.
Vizitor 30-11-2021, 10:14:48 Posting in Ndryshimi i intimitetit në çift.
Vizitor 30-11-2021, 10:14:35 Posting in Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕.
Vizitor 30-11-2021, 10:14:32 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 30-11-2021, 10:14:26 Unknown Action
Vizitor 30-11-2021, 10:14:23 Viewing the topic Barcaleta per te qeshur per femije.
Vizitor 30-11-2021, 10:14:21 Posting in Qytet sipas Alfabetit.
Vizitor 30-11-2021, 10:14:12 Posting in Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:) .
Vizitor 30-11-2021, 10:13:59 Posting in Si ndjeheni ne kete moment?.
Vizitor 30-11-2021, 10:13:59 Viewing the topic Presidenti Obama dënon sulmin në Pakistan .
Vizitor 30-11-2021, 10:13:57 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 30-11-2021, 10:13:50 Posting in Dielli fajtori?! .
Vizitor 30-11-2021, 10:13:49 Posting in E ndjeni mungesen e ... ?.
Vizitor 30-11-2021, 10:13:44 Posting in Vallezimi mbi pentagram!!.
Vizitor 30-11-2021, 10:13:38 Posting in Toke e Pergjakur.
Vizitor 30-11-2021, 10:13:31 Posting in Coronavirus.al - Portali zyrtar per informacione ne lidhje me Covid-19.
Vizitor 30-11-2021, 10:13:15 Viewing the topic Pyetje---Pergjigje.
Vizitor 30-11-2021, 10:13:09 Posting in ~Microsoft $ Microsoft~.
Vizitor 30-11-2021, 10:13:08 Posting in Ca do i thoni nje vajze/djali per te hyre ne muhabet me te?.
Vizitor 30-11-2021, 10:13:02 Unknown Action
Vizitor 30-11-2021, 10:13:02 Posting in Kodi i Da Vincit nga Dan Brown..
Vizitor 30-11-2021, 10:12:56 Viewing the topic Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?.
Vizitor 30-11-2021, 10:12:50 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 30-11-2021, 10:12:34 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 30-11-2021, 10:12:22 Viewing the topic Jep - merr - ngjit - prit!.
Vizitor 30-11-2021, 10:12:21 Logging into the forum.
Vizitor 30-11-2021, 10:12:12 Posting in Hil Mosi.
Vizitor 30-11-2021, 10:12:09 Posting in Disko Zeri Yt !.
Vizitor 30-11-2021, 10:12:06 Posting in Kënga që po dëgjoj.
Vizitor 30-11-2021, 10:11:57 Viewing the topic Kalorës dhe kuaj race shqiptare në Tiranë.
Vizitor 30-11-2021, 10:11:56 Posting in Flisni cfare te doni !.
Vizitor 30-11-2021, 10:11:46 Posting in Si ndjeheni ne kete moment?.
Vizitor 30-11-2021, 10:11:35 Posting in Cilet antare te forumit njihni Live !.
Vizitor 30-11-2021, 10:11:27 Posting in E Njejte apo Sinonim me Fjalen.
Vizitor 30-11-2021, 10:11:26 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 30-11-2021, 10:11:18 Posting in E Njejte apo Sinonim me Fjalen.
Vizitor 30-11-2021, 10:11:16 Viewing the topic Tartufi - Kerpudha qe vlen sa nje thesar.
Vizitor 30-11-2021, 10:11:09 Posting in E Njejte apo Sinonim me Fjalen.
Vizitor 30-11-2021, 10:10:59 Posting in Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕.
Vizitor 30-11-2021, 10:10:56 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 30-11-2021, 10:10:49 Posting in Bestytnitë.
Vizitor 30-11-2021, 10:10:44 Viewing tweet's profile.
Vizitor 30-11-2021, 10:10:39 Viewing the topic Vetem tre Fjale !.
Vizitor 30-11-2021, 10:10:35 Posting in Besoni ne fantazma (shpirtra)? Keni perjetuar nje eksperience ne lidhje me to?.
Vizitor 30-11-2021, 10:10:33 Viewing the topic Karate level 100.
Vizitor 30-11-2021, 10:10:31 Viewing the topic Me ka shkuar mendja per....
Vizitor 30-11-2021, 10:10:28 Posting in Mbroni fëmijët tuaj nga grabitqarët e internetit .
Vizitor 30-11-2021, 10:10:24 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 30-11-2021, 10:10:20 Unknown Action
Vizitor 30-11-2021, 10:10:20 Posting in Sugjerimet tuaja për "Zëri YT!".
Vizitor 30-11-2021, 10:10:10 Posting in Sugjerimet tuaja për "Zëri YT!".
Vizitor 30-11-2021, 10:09:53 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 30-11-2021, 10:09:50 Unknown Action
Vizitor 30-11-2021, 10:09:38 Posting in Coronavirus semundja qe i ka futur friken njerezimit.
Vizitor 30-11-2021, 10:09:36 Posting in Do te doja....
Vizitor 30-11-2021, 10:09:27 Posting in Cfarë do të bëni nesër...?.
Vizitor 30-11-2021, 10:09:23 Posting in Butik "Zeri yt".
Vizitor 30-11-2021, 10:09:19 Viewing the topic HIFA Simbol i gruas së devotshme.
Vizitor 30-11-2021, 10:09:17 Viewing Genious's profile.
Vizitor 30-11-2021, 10:09:15 Posting in PO JU KËNDOI NJË KËNGË O JU SHOKËT E MIJ.
Vizitor 30-11-2021, 10:09:05 Posting in POEZI-SHABAN CAKOLLI.
Vizitor 30-11-2021, 10:08:58 Posting in Vetem tri fjale!.
Vizitor 30-11-2021, 10:08:56 Viewing the topic Cfarë bëni kur jeni të mërzitur?.
Vizitor 30-11-2021, 10:08:53 Posting in POEZI-SHABAN CAKOLLI.
Vizitor 30-11-2021, 10:08:50 Posting in “Familja është gjëja më e rëndësishme në botë”.
Vizitor 30-11-2021, 10:08:41 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 30-11-2021, 10:08:39 Posting in POEZI-SHABAN CAKOLLI.
Vizitor 30-11-2021, 10:08:38 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 30-11-2021, 10:08:16 Posting in Si ndjeheni ne kete moment?.
Vizitor 30-11-2021, 10:08:11 Viewing the topic “Bllokohet” deri në shtator pagesa e lejes së 140 deputetëve .
Vizitor 30-11-2021, 10:08:08 Posting in Apple iPhone, një “spiun” i dobishëm .
Vizitor 30-11-2021, 10:08:02 Posting in Game of Thrones - Finalja.
Vizitor 30-11-2021, 10:08:00 Posting in Rritet frikshëm numri i divorceve ne Shqiperi.
Vizitor 30-11-2021, 10:07:50 Posting in Arta Memedi (info foto video).
Vizitor 30-11-2021, 10:07:38 Posting in Agnesa Breçani (info foto video).
Vizitor 30-11-2021, 10:07:34 Posting in Aforizma & Thenie te mençura!!.
Vizitor 30-11-2021, 10:07:16 Posting in Shqiptaret dhe maqedonasit, dikur dhe tani .
Vizitor 30-11-2021, 10:07:14 Viewing matematika's profile.
Vizitor 30-11-2021, 10:07:13 Viewing the topic Rexhep Qosja Vs. Ismail Kadare.
Vizitor 30-11-2021, 10:07:06 Posting in Shqiptaret dhe maqedonasit, dikur dhe tani .
Vizitor 30-11-2021, 10:06:57 Posting in VDIQ NE PARIS YASSER ARAFAT.
Vizitor 30-11-2021, 10:06:50 Posting in ~Microsoft $ Microsoft~.
Vizitor 30-11-2021, 10:06:48 Posting in Mund te ndalet ende vrapi i Amerikes?.
Vizitor 30-11-2021, 10:06:46 Posting in Vallezimi mbi pentagram!!.
Vizitor 30-11-2021, 10:06:41 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 30-11-2021, 10:06:38 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 30-11-2021, 10:06:29 Posting in Cfare po hani ose po pini tani?.
Show