Kush eshte online

×

Kush eshte online

User Time Action
Vizitor 08-12-2021, 13:30:44 Viewing Who's Online.
Vizitor 08-12-2021, 13:30:42 Unknown Action
Vizitor 08-12-2021, 13:30:39 Viewing the topic Kujdes me pastat e dhembeve!.
Vizitor 08-12-2021, 13:30:36 Viewing the topic Kerkoj ndihme nga Webmasterat Shqiptare.
Vizitor 08-12-2021, 13:30:04 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 08-12-2021, 13:29:57 Viewing the topic Se zoti vete e tha me goje/do shuhen kombe per mbi dhe/por Shqiperia do te rroje.
Vizitor 08-12-2021, 13:29:40 Viewing the topic 'UDB-ashat'e Kosovës, me emër dhe mbiemër.
Vizitor 08-12-2021, 13:29:37 Posting in Ftoj per kafe ose caj....
Vizitor 08-12-2021, 13:29:32 Viewing the topic Nje tregim i shkurter.
Vizitor 08-12-2021, 13:29:30 Unknown Action
Vizitor 08-12-2021, 13:29:22 Viewing the topic Si thuhet ora ne anglisht?.
Vizitor 08-12-2021, 13:29:11 Viewing the topic ÇKA I NDAN DHE ÇKA I BASHKON SHQIPTARËT?.
Vizitor 08-12-2021, 13:28:53 Posting in Jep - merr - ngjit - prit!.
Vizitor 08-12-2021, 13:28:32 Posting in Bashkimi Kombëtar: Ëndërr, legjendë apo realitet?.
Vizitor 08-12-2021, 13:28:31 Unknown Action
Vizitor 08-12-2021, 13:28:15 Viewing the topic Përshëndetje për....
Vizitor 08-12-2021, 13:28:10 Registering for an account on the forum.
Vizitor 08-12-2021, 13:27:51 Viewing the topic Emra te cuditshem shqiptar [te vertete] !.
Vizitor 08-12-2021, 13:27:48 Posting in Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare].
Vizitor 08-12-2021, 13:27:39 Viewing the topic Cfare jane perrallat?.
Vizitor 08-12-2021, 13:27:37 Posting in Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare].
Vizitor 08-12-2021, 13:27:37 Viewing the topic Miku me i madh i njeriut ?.
Vizitor 08-12-2021, 13:27:28 Posting in Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare].
Vizitor 08-12-2021, 13:27:26 Viewing the topic Trashgimia Kulturore Shqiptare!.
Vizitor 08-12-2021, 13:27:24 Viewing ina girl's profile.
Vizitor 08-12-2021, 13:26:50 Viewing the topic Pershendetje me kenge .
Vizitor 08-12-2021, 13:26:46 Viewing the topic Vjersha per Vitin e Ri!!!.
Vizitor 08-12-2021, 13:26:35 Viewing the topic Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?.
Vizitor 08-12-2021, 13:26:34 Viewing the topic Turshitë !.
Vizitor 08-12-2021, 13:26:31 Viewing the topic 2008 Google Summer of Code Highlights .
Vizitor 08-12-2021, 13:26:29 Viewing hmyrtaj's profile.
Vizitor 08-12-2021, 13:26:07 Viewing the topic E ndjeni mungesen e ... ?.
Vizitor 08-12-2021, 13:26:03 Viewing the topic Türkce.......
Vizitor 08-12-2021, 13:25:56 Unknown Action
Vizitor 08-12-2021, 13:25:40 Posting in Cfarë do të bëni nesër...?.
Vizitor 08-12-2021, 13:25:28 Posting in Cfarë do të bëni nesër...?.
Vizitor 08-12-2021, 13:25:23 Unknown Action
Vizitor 08-12-2021, 13:25:18 Viewing the topic Kosova.news.
Vizitor 08-12-2021, 13:25:14 Viewing the topic Vjersha per Vitin e Ri!!!.
Vizitor 08-12-2021, 13:25:14 Viewing the topic Emra te cuditshem shqiptar [te vertete] !.
Vizitor 08-12-2021, 13:25:12 Viewing the topic Ani Myzeqarja (info foto video).
Vizitor 08-12-2021, 13:25:10 Viewing the topic "Antari Im I Preferuar".
Vizitor 08-12-2021, 13:25:09 Viewing the topic Si ndjeheni ne kete moment?.
Vizitor 08-12-2021, 13:24:56 Viewing the topic Ronaldo prane golit te tij te 100.
Vizitor 08-12-2021, 13:24:52 Viewing the topic Premier League: Ndalet Manchester United, fitojne Arsenal dhe Liverpool.
Vizitor 08-12-2021, 13:24:51 Posting in “Sami Frashëri”, Gjimnazi ku nga hashashi dalin.... VIP-at .
Vizitor 08-12-2021, 13:24:44 Viewing the topic Piercing!.
Vizitor 08-12-2021, 13:24:37 Viewing the topic Fabio Capello: Juventus dhe Roma pretendentet kryesore te Serie A.
Vizitor 08-12-2021, 13:24:34 Viewing the topic Champions League: Rezultatet e ndeshjeve te dites se marte.
Vizitor 08-12-2021, 13:24:23 Viewing the topic Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ].
Vizitor 08-12-2021, 13:24:04 Posting in Alo,alo telefoni,zerin tim a e degjon?.
Vizitor 08-12-2021, 13:24:02 Viewing the topic Si gjendet perimetri i trekendeshit?.
Vizitor 08-12-2021, 13:23:57 Posting in Galeria e Myvela Dervishaj .
Vizitor 08-12-2021, 13:23:54 Posting in Sean Connery, ikona Skoceze.
Vizitor 08-12-2021, 13:23:48 Viewing the topic Poezi nga Robert Berns.
Vizitor 08-12-2021, 13:23:38 Posting in Lockdown 2.0.
Vizitor 08-12-2021, 13:23:36 Viewing the topic pershendetje.
Vizitor 08-12-2021, 13:23:25 Posting in Lajmet e fundit nga muzika.
Vizitor 08-12-2021, 13:23:20 Viewing the topic Nje fjale.
Vizitor 08-12-2021, 13:23:12 Posting in Foto nga vipat shqiptare.
Vizitor 08-12-2021, 13:23:07 Viewing the topic Pershendetje me kenge .
Vizitor 08-12-2021, 13:23:01 Posting in Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕.
Vizitor 08-12-2021, 13:22:59 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 08-12-2021, 13:22:59 Viewing cleophatra's profile.
Vizitor 08-12-2021, 13:22:49 Posting in Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕.
Vizitor 08-12-2021, 13:22:42 Viewing the topic Fjalë te urta.
Vizitor 08-12-2021, 13:22:38 Posting in Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕.
Vizitor 08-12-2021, 13:22:32 Viewing gerald2008's profile.
Vizitor 08-12-2021, 13:22:15 Posting in Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕.
Vizitor 08-12-2021, 13:22:05 Posting in Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕.
Vizitor 08-12-2021, 13:22:03 Posting in Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕.
Vizitor 08-12-2021, 13:22:03 Viewing the topic Vjersha per Vitin e Ri!!!.
Vizitor 08-12-2021, 13:21:53 Viewing the topic A ka ndonje menyre?.
Vizitor 08-12-2021, 13:21:50 Posting in Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕.
Vizitor 08-12-2021, 13:21:48 Viewing the topic Qumesht dallendyshe.
Vizitor 08-12-2021, 13:21:41 Posting in Greta Koci (info, foto, video).
Vizitor 08-12-2021, 13:21:39 Posting in Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕.
Vizitor 08-12-2021, 13:21:28 Viewing the topic Vjersha per Vitin e Ri!!!.
Vizitor 08-12-2021, 13:21:12 Viewing the topic Pyetje---Pergjigje.
Vizitor 08-12-2021, 13:21:07 Viewing the topic Kombetarja shqiptare barazon me Azerbajxhanin.
Vizitor 08-12-2021, 13:21:07 Viewing the topic Si te shkarkoj nga archibase.net ?.
Vizitor 08-12-2021, 13:20:52 Unknown Action
Vizitor 08-12-2021, 13:20:49 Viewing the topic Sa oqeane ka bota?.
Vizitor 08-12-2021, 13:20:18 Viewing the topic Pyetje-Përgjigje.
Vizitor 08-12-2021, 13:20:08 Viewing the topic Firefox vs. Opera.
Vizitor 08-12-2021, 13:20:07 Viewing the topic Rikard Zemërluani.
Vizitor 08-12-2021, 13:19:37 Posting in Pyetje---Pergjigje.
Vizitor 08-12-2021, 13:19:37 Viewing the topic Pisha 400 Vjecare ne Divjake.
Vizitor 08-12-2021, 13:19:27 Posting in Pyetje---Pergjigje.
Vizitor 08-12-2021, 13:19:24 Viewing the topic Rikard Zemërluani.
Vizitor 08-12-2021, 13:19:24 Viewing the topic Rikard Zemërluani.
Vizitor 08-12-2021, 13:19:18 Posting in Si quhet antari sipër jush !!!.
Vizitor 08-12-2021, 13:19:14 Posting in Misteri i monoliteve qe po shfaqen neper bote.
Vizitor 08-12-2021, 13:19:10 Unknown Action
Vizitor 08-12-2021, 13:19:08 Posting in A tradheton anetari i mesiperm?.
Vizitor 08-12-2021, 13:18:59 Posting in Si e imagjinoni personin siper jush?.
Vizitor 08-12-2021, 13:18:52 Posting in Cfare po hani ose po pini tani?.
Vizitor 08-12-2021, 13:18:49 Posting in Le te flasim me Akronime!.
Vizitor 08-12-2021, 13:18:48 Unknown Action
Vizitor 08-12-2021, 13:18:47 Posting in Çfarë i uroni personit te mësipërm?.
Show