Kush eshte online

×

Kush eshte online

User Time Action
Vizitor 15-05-2021, 16:18:44 Unknown Action
Vizitor 15-05-2021, 16:18:16 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 15-05-2021, 16:17:49 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 15-05-2021, 16:17:45 Viewing the topic Karli i Madh.
Vizitor 15-05-2021, 16:17:25 Viewing the topic Bija ime! .
Vizitor 15-05-2021, 16:17:21 Viewing the topic Historiku i Muzikes Popullore Shqiptare !.
Vizitor 15-05-2021, 16:17:15 Viewing the topic Kënga që po dëgjoj.
Vizitor 15-05-2021, 16:17:13 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 15-05-2021, 16:17:13 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 15-05-2021, 16:17:13 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 15-05-2021, 16:17:12 Viewing the topic Thoughts, ideas, wishes, dreams, whatever u like, in english..
Vizitor 15-05-2021, 16:16:42 Viewing the topic Shfaqen shenjat e para te dashurise, Çiljeta komenton te dashurin ne FB .
Vizitor 15-05-2021, 16:15:51 Viewing the topic Doja te thoja...
Vizitor 15-05-2021, 16:15:47 Viewing the topic Zeri im - Zeri yt - Zerion.
Vizitor 15-05-2021, 16:15:40 Viewing the topic Kënga që po dëgjoj.
Vizitor 15-05-2021, 16:15:35 Viewing the topic Cila eshte mosha ideale per t'u martuar ? .
Vizitor 15-05-2021, 16:15:31 Registering for an account on the forum.
Vizitor 15-05-2021, 16:15:17 Viewing the topic Betina Bajraktari (info foto video).
Vizitor 15-05-2021, 16:14:44 Viewing M A X's profile.
Vizitor 15-05-2021, 16:13:39 Viewing the board Tema Aktuale.
Vizitor 15-05-2021, 16:13:12 Viewing the topic Cili është statusi juaj?.
Vizitor 15-05-2021, 16:13:09 Viewing the topic Dashuria ne internet - realitet i ri.
Vizitor 15-05-2021, 16:13:07 Viewing the topic Emra te cuditshem shqiptar [te vertete] !.
Vizitor 15-05-2021, 16:12:59 Viewing the topic Jasmin Kadriu (Info foto video).
Vizitor 15-05-2021, 16:12:56 Viewing the topic Stephen Hawking Is "Very Ill" In Hospital .
Vizitor 15-05-2021, 16:12:52 Unknown Action
Vizitor 15-05-2021, 16:12:42 Viewing the topic risi-ks.
Vizitor 15-05-2021, 16:12:41 Viewing the topic Pyetje---Pergjigje.
Vizitor 15-05-2021, 16:12:35 Viewing the forum stats.
Vizitor 15-05-2021, 16:12:00 Viewing the topic A tradheton anetari i mesiperm?.
Vizitor 15-05-2021, 16:11:53 Viewing the topic Kush ka me shume Champions League?.
Vizitor 15-05-2021, 16:11:31 Viewing the topic Cfar cms perdor ky website .
Vizitor 15-05-2021, 16:11:27 Unknown Action
Vizitor 15-05-2021, 16:11:22 Viewing the topic Tekste Këngësh Shqip.
Vizitor 15-05-2021, 16:11:10 Viewing the topic Sherri virtual mes Encës dhe Roza Latit.
Vizitor 15-05-2021, 16:11:08 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 15-05-2021, 16:10:46 Viewing the topic Sa partner/partnere keni pasur ne jeten tuaj?.
Vizitor 15-05-2021, 16:10:12 Viewing the topic Nje Trendafil per Emiline” – William Faulkner.
Vizitor 15-05-2021, 16:10:00 Viewing the topic Video muzikore shqiptare!.
Vizitor 15-05-2021, 16:09:56 Viewing the topic Gjeja me interesante qe keni bere sot...?.
Vizitor 15-05-2021, 16:09:51 Viewing the topic Kush janë gazetaret femra shqiptare në SHBA dhe Diasporë .
Vizitor 15-05-2021, 16:09:28 Viewing the topic Kujt i takon femija?.
Vizitor 15-05-2021, 16:09:23 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 15-05-2021, 16:09:04 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 15-05-2021, 16:09:02 Viewing the topic Deklaratë për shtyp- Forumi Musliman i Kosovës.
Vizitor 15-05-2021, 16:08:43 Viewing the topic Vjosa Muriqi (info, foto, video).
Vizitor 15-05-2021, 16:08:37 Viewing the topic E ndjeni mungesen e ... ?.
Vizitor 15-05-2021, 16:08:25 Viewing the topic A ka rëndësi madhësia e vaginës? .
Vizitor 15-05-2021, 16:08:09 Viewing the topic UFO-t, gati hapja e dosjeve në SHBA .
Vizitor 15-05-2021, 16:07:52 Viewing the topic Kerkoj ndihm per template ne blogger.
Vizitor 15-05-2021, 16:07:48 Viewing the topic A e keni gjetur partnerin tuaj ideal?.
Vizitor 15-05-2021, 16:06:58 Viewing the topic "Seks me pagese", tashmë përmes internetit !.
Vizitor 15-05-2021, 16:06:41 Viewing the topic Prozatori i zerit!.
Vizitor 15-05-2021, 16:06:30 Viewing the topic Tema me 1 000 000 postime........
Vizitor 15-05-2021, 16:06:29 Viewing the topic Sa larg eshte toka nga dielli?.
Vizitor 15-05-2021, 16:06:15 Viewing the topic Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare].
Vizitor 15-05-2021, 16:06:08 Viewing the topic Jepni nje deshire per te mepareshmin.
Vizitor 15-05-2021, 16:05:59 Unknown Action
Vizitor 15-05-2021, 16:05:49 Viewing the topic Emra sendesh....
Vizitor 15-05-2021, 16:05:29 Viewing the topic Zgjedhjet !.
Vizitor 15-05-2021, 16:05:27 Viewing the topic MP3 .
Vizitor 15-05-2021, 16:05:05 Viewing the topic Seriozisht tani....si arrine te mbijetoje Kosoft-ads?.
Vizitor 15-05-2021, 16:04:56 Unknown Action
Vizitor 15-05-2021, 16:04:52 Viewing the topic Doja te thoja...
Vizitor 15-05-2021, 16:04:39 Viewing the topic Seriozisht tani....si arrine te mbijetoje Kosoft-ads?.
Vizitor 15-05-2021, 16:04:37 Viewing the topic Eksportet, Ruli: Rama abuzon ose nuk njeh realitetin .
Vizitor 15-05-2021, 16:04:30 Unknown Action
Vizitor 15-05-2021, 16:04:27 Viewing the topic Dietë “e çmendur”: Kafe, pa kafjall dhe dush të ftohtë.
Vizitor 15-05-2021, 16:04:23 Viewing the topic Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:) .
Vizitor 15-05-2021, 16:04:13 Viewing the topic Seriozisht tani....si arrine te mbijetoje Kosoft-ads?.
Vizitor 15-05-2021, 16:04:09 Viewing the topic Albania Video Foto HD Shqiperia e Papare Ndonjehere! .
Vizitor 15-05-2021, 16:04:07 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 15-05-2021, 16:03:10 Unknown Action
Vizitor 15-05-2021, 16:02:52 Viewing the topic Kënga që po e dëgjoj.
Vizitor 15-05-2021, 16:02:08 Viewing the topic Per qejflinjte e muzikes rock..
Vizitor 15-05-2021, 16:02:06 Viewing the topic Tea Trifoni (info foto video).
Vizitor 15-05-2021, 16:01:52 Viewing the forum stats.
Vizitor 15-05-2021, 16:01:44 Viewing the topic "Seks me pagese", tashmë përmes internetit !.
Vizitor 15-05-2021, 16:01:40 Viewing the topic Cilat filma erotike ju kan ngelur ne mendje.
Vizitor 15-05-2021, 16:01:35 Viewing the topic Doja te thoja...
Vizitor 15-05-2021, 16:01:27 Viewing the topic Ndihme me Zerin.
Vizitor 15-05-2021, 16:01:19 Viewing the topic Cilit fis i takoni juve?.
Vizitor 15-05-2021, 16:00:59 Viewing the topic Tema me 1 000 000 postime........
Vizitor 15-05-2021, 16:00:04 Viewing the topic MBROJTJA E AMBIJENTIT JETËSOR,ME THEKS TË VECANTË –UJRAT E ZEZA DHE UJRAT ATMOSF.
Vizitor 15-05-2021, 16:00:04 Unknown Action
Vizitor 15-05-2021, 16:00:02 Viewing the topic Vajza, ju pelqejne floket e gjata, mesatare apo te shkurtra tek vetja?!.
Vizitor 15-05-2021, 16:00:02 Viewing the forum stats.
Vizitor 15-05-2021, 15:59:55 Unknown Action
Vizitor 15-05-2021, 15:59:24 Viewing the forum stats.
Vizitor 15-05-2021, 15:58:39 Viewing the topic A do te hakmerreshit ndaj nje personi qe e doni por qe ju ka bere te vuani?.
Vizitor 15-05-2021, 15:58:28 Viewing the forum stats.
Vizitor 15-05-2021, 15:58:19 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 15-05-2021, 15:58:16 Viewing the topic Poezi.
Vizitor 15-05-2021, 15:57:55 Viewing the forum stats.
Vizitor 15-05-2021, 15:57:44 Viewing the topic 100 Ligjet per te qene BURRE.
Vizitor 15-05-2021, 15:57:41 Viewing the forum stats.
Vizitor 15-05-2021, 15:57:39 Viewing the topic Koço Devole në gjendje të rëndë me Covid 19.
Vizitor 15-05-2021, 15:57:31 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 15-05-2021, 15:57:29 Viewing the topic Muzikë të huaj për SHKARKIM (Albume + Kërkesa).
Vizitor 15-05-2021, 15:56:51 Viewing the topic Albana Bejko (info foto video).
Show