Kush eshte online

×

Kush eshte online

User Time Action
Vizitor 22-09-2021, 16:30:56 Posting in Cfare kerkoni me shume nga jeta?.
Vizitor 22-09-2021, 16:30:55 Posting in Kënga që po dëgjoj.
Vizitor 22-09-2021, 16:30:41 Posting in Teoritë konspirative kundër Covid-19: “Pandemia paralele” që mori shumë jetë.
Vizitor 22-09-2021, 16:30:30 Posting in Pasuro fjalorin dhe argëtohu!.
Vizitor 22-09-2021, 16:30:18 Posting in Pasuro fjalorin dhe argëtohu!.
Vizitor 22-09-2021, 16:30:16 Viewing the topic Projekti Assembly Mips.
Vizitor 22-09-2021, 16:30:07 Posting in Pasuro fjalorin dhe argëtohu!.
Vizitor 22-09-2021, 16:29:52 Viewing the topic Bebusha te vegjel.
Vizitor 22-09-2021, 16:29:52 Posting in PO ose JO?.
Vizitor 22-09-2021, 16:29:42 Posting in Keshillo personin perpara teje .... .
Vizitor 22-09-2021, 16:29:33 Posting in Keshillo personin perpara teje .... .
Vizitor 22-09-2021, 16:29:31 Viewing Who's Online.
Vizitor 22-09-2021, 16:29:28 Posting in Shkumbin Ismaili.
Vizitor 22-09-2021, 16:29:24 Viewing the topic Si do ta vrisnit te mesipermin.
Vizitor 22-09-2021, 16:29:16 Posting in Angelina Jolie dhe Brad Pitt.
Vizitor 22-09-2021, 16:29:10 Posting in Disko Zeri Yt !.
Vizitor 22-09-2021, 16:29:06 Posting in Angelina Jolie dhe Brad Pitt.
Vizitor 22-09-2021, 16:29:01 Viewing the topic Sa i vjeter eshte Durresi?.
Vizitor 22-09-2021, 16:28:36 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 22-09-2021, 16:28:33 Posting in Siguria e Turizmit ne Shqiperi!.
Vizitor 22-09-2021, 16:28:28 Unknown Action
Vizitor 22-09-2021, 16:28:27 Viewing the board WebHosting.
Vizitor 22-09-2021, 16:28:20 Posting in Siguria e Turizmit ne Shqiperi!.
Vizitor 22-09-2021, 16:28:14 Viewing the topic Doja te thoja...
Vizitor 22-09-2021, 16:28:00 Viewing the topic Higjiena, si ka ndryshuar në shekuj.
Vizitor 22-09-2021, 16:27:49 Viewing asstritzki's profile.
Vizitor 22-09-2021, 16:27:47 Logging into the forum.
Vizitor 22-09-2021, 16:27:44 Viewing the topic Skenderbeu - Filmi Shqiptaro-Sovjetik.
Vizitor 22-09-2021, 16:27:34 Posting in Kush është në foto?.
Vizitor 22-09-2021, 16:27:32 Viewing the topic "Seks me pagese", tashmë përmes internetit !.
Vizitor 22-09-2021, 16:27:32 Viewing emigranti usa's profile.
Vizitor 22-09-2021, 16:27:26 Viewing the topic Dell Indicates Windows 7 Pricing Will Be Higher .
Vizitor 22-09-2021, 16:27:24 Posting in Kush është në foto?.
Vizitor 22-09-2021, 16:27:09 Viewing the topic Cfare duhet te bejme per nje mace te lumtur?.
Vizitor 22-09-2021, 16:27:09 Posting in Kush është në foto?.
Vizitor 22-09-2021, 16:27:00 Posting in Kush është në foto?.
Vizitor 22-09-2021, 16:26:49 Posting in Kush është në foto?.
Vizitor 22-09-2021, 16:26:37 Posting in Poezi dashurie.
Vizitor 22-09-2021, 16:26:09 Posting in Kush është në foto?.
Vizitor 22-09-2021, 16:25:59 Posting in Tema e Elbasanllinjve..
Vizitor 22-09-2021, 16:25:56 Posting in Pse eshte e rendesishme te votojme?.
Vizitor 22-09-2021, 16:25:40 Posting in Pasuro fjalorin dhe argëtohu!.
Vizitor 22-09-2021, 16:25:23 Viewing the board Wordpress Forum.
Vizitor 22-09-2021, 16:25:20 Posting in Mundesi punesimi Web Designer!.
Vizitor 22-09-2021, 16:25:16 Posting in Pasuro fjalorin dhe argëtohu!.
Vizitor 22-09-2021, 16:25:10 Posting in Pse eshte e rendesishme te votojme?.
Vizitor 22-09-2021, 16:25:06 Posting in Pasuro fjalorin dhe argëtohu!.
Vizitor 22-09-2021, 16:24:57 Posting in Pasuro fjalorin dhe argëtohu!.
Vizitor 22-09-2021, 16:24:51 Viewing the topic Logo e re e Facebook.
Vizitor 22-09-2021, 16:24:48 Posting in Ju pelqen emri juaj???.
Vizitor 22-09-2021, 16:24:34 Posting in Takim me psikologen..
Vizitor 22-09-2021, 16:24:30 Viewing the topic Vetem tre Fjale !.
Vizitor 22-09-2021, 16:23:48 Posting in Nese e do Shqipërinë në diktaturë dhe të pashpresë voto kryepatronazhistin.
Vizitor 22-09-2021, 16:23:45 Viewing the topic Forumisti Llafazan - Edicioni i pestë.
Vizitor 22-09-2021, 16:23:33 Posting in Nese e do Shqipërinë në diktaturë dhe të pashpresë voto kryepatronazhistin.
Vizitor 22-09-2021, 16:23:33 Viewing the topic Saturni - Planeti Saturn.
Vizitor 22-09-2021, 16:23:33 Viewing the topic Gazeta gjermane Bild publikon pergjimet qe tregojne lidhjen e shtetit me mafian.
Vizitor 22-09-2021, 16:23:26 Posting in Si jetoj me djalin e droguar.
Vizitor 22-09-2021, 16:23:11 Viewing the topic Me sygjeroni ndonje theme Wordpress-i.
Vizitor 22-09-2021, 16:22:52 Viewing the topic Thoni një fjal nga dialekti juaj e le ta gjejne te tjerët se çështë !.
Vizitor 22-09-2021, 16:22:37 Viewing the topic Moto GP, Stoner fiton në Laguna Seca.
Vizitor 22-09-2021, 16:22:31 Posting in Armend Shala (info foto video).
Vizitor 22-09-2021, 16:22:20 Posting in B2N Beatz (info foto video).
Vizitor 22-09-2021, 16:22:10 Posting in Joni Alimemaj (info foto video).
Vizitor 22-09-2021, 16:22:07 Viewing the topic My (Yours) Today's favourite song.....is.....
Vizitor 22-09-2021, 16:22:01 Posting in Joni Alimemaj (info foto video).
Vizitor 22-09-2021, 16:21:52 Posting in Krusita (info foto video).
Vizitor 22-09-2021, 16:21:46 Viewing the topic Si te heqim qimet?.
Vizitor 22-09-2021, 16:21:42 Posting in Kenna (info foto video).
Vizitor 22-09-2021, 16:21:40 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 22-09-2021, 16:21:29 Posting in Enxhi Cuku (info foto video).
Vizitor 22-09-2021, 16:21:20 Posting in Enxhi Cuku (info foto video).
Vizitor 22-09-2021, 16:21:17 Viewing Eh4uBoni's profile.
Vizitor 22-09-2021, 16:21:09 Posting in Lorik Selmani (info foto video).
Vizitor 22-09-2021, 16:20:58 Posting in Lorik Selmani (info foto video).
Vizitor 22-09-2021, 16:20:51 Viewing the topic Arsimi i perbashkuar mbareshqiptar.
Vizitor 22-09-2021, 16:20:48 Posting in Francesca Muha (info foto video).
Vizitor 22-09-2021, 16:20:47 Viewing the topic Blackpink dhe BTS kane marre kuroren e muzikes se sotme POP.
Vizitor 22-09-2021, 16:20:38 Posting in Erlind Kapllani (info foto video).
Vizitor 22-09-2021, 16:20:36 Posting in Bazat e Bibles!.
Vizitor 22-09-2021, 16:20:24 Posting in Erlind Kapllani (info foto video).
Vizitor 22-09-2021, 16:20:17 Viewing the topic Hidhërimi i muslimanëve kundër ofendimit të Gazetës Daneze ndaj Profetit Islam!.
Vizitor 22-09-2021, 16:20:15 Viewing the topic Çfarë i uroni personit te mësipërm?.
Vizitor 22-09-2021, 16:20:11 Posting in Bazat e Bibles!.
Vizitor 22-09-2021, 16:20:06 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 22-09-2021, 16:20:06 Viewing the topic Kënga që po dëgjoj.
Vizitor 22-09-2021, 16:19:54 Viewing the topic ** Të kundërtën e fjalës **.
Vizitor 22-09-2021, 16:19:45 Posting in Bazat e Bibles!.
Vizitor 22-09-2021, 16:19:34 Posting in Bazat e Bibles!.
Vizitor 22-09-2021, 16:19:24 Posting in Bazat e Bibles!.
Vizitor 22-09-2021, 16:19:14 Posting in Bazat e Bibles!.
Vizitor 22-09-2021, 16:18:54 Posting in Skandali: "Pasurimi'' i gjuhes shqipe në mediat .
Vizitor 22-09-2021, 16:18:44 Posting in Policia maqedonase vret 7 imigrante pakistanez per te impresionuar SHBA..
Vizitor 22-09-2021, 16:18:35 Posting in Zbulime!.
Vizitor 22-09-2021, 16:18:32 Viewing the topic Bytha 🍑 Prapanica.
Vizitor 22-09-2021, 16:18:27 Viewing the topic shkurto.com - shkurtoni adresat apo URL-te e gjata.
Vizitor 22-09-2021, 16:18:19 Viewing the topic Dafina Berjani (info foto video).
Vizitor 22-09-2021, 16:18:12 Posting in Foto Qesharake.
Vizitor 22-09-2021, 16:18:02 Posting in Te jesh e bukur dhe e natyrshme..
Vizitor 22-09-2021, 16:17:55 Unknown Action
Show