Kush eshte online

×

Kush eshte online

User Time Action
Vizitor 27-01-2022, 22:27:43 Viewing the topic A jane te rrezikshme lythat?.
Vizitor 27-01-2022, 22:27:40 Viewing the topic Kënga që po e dëgjoj.
Vizitor 27-01-2022, 22:27:35 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 22:27:27 Posting in TOP FEST 3.
Vizitor 27-01-2022, 22:27:25 Viewing the board Qesh.
Vizitor 27-01-2022, 22:27:25 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 27-01-2022, 22:27:22 Posting in TOP FEST 3.
Vizitor 27-01-2022, 22:27:13 Posting in TOP FEST 3.
Vizitor 27-01-2022, 22:26:59 Posting in Thenie per femrat.
Vizitor 27-01-2022, 22:26:45 Posting in Foto te bera nga forumistet. :).
Vizitor 27-01-2022, 22:26:38 Posting in Shtepia Ofertave.
Vizitor 27-01-2022, 22:26:20 Viewing the topic BuxGrow = ($$$).
Vizitor 27-01-2022, 22:26:17 Viewing the topic Dashuria apo seksi, kush ju pelqen me shume dhe pse..?.
Vizitor 27-01-2022, 22:26:10 Viewing the topic Sygjerim per Plugin.
Vizitor 27-01-2022, 22:25:55 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 22:25:55 Viewing the topic Australia - Cfare duhet te dime rreth Australise?.
Vizitor 27-01-2022, 22:25:20 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 27-01-2022, 22:25:06 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 22:25:01 Viewing the topic Ku dhe kur lindi teatri?.
Vizitor 27-01-2022, 22:25:01 Posting in Ah sikur....
Vizitor 27-01-2022, 22:25:00 Viewing the topic Shqiperia votoi.
Vizitor 27-01-2022, 22:24:58 Posting in Po ta kishit afer ndonjerin nga forumi, cfar do i kishit ber ?.
Vizitor 27-01-2022, 22:24:56 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 22:24:54 Viewing the topic Pse idete islame jane me te forta dhe me te zbatueshme ne Kosove?.
Vizitor 27-01-2022, 22:24:52 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 22:24:52 Viewing the topic Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?.
Vizitor 27-01-2022, 22:24:38 Viewing the topic Bytha 🍑 Prapanica.
Vizitor 27-01-2022, 22:24:25 Viewing the topic Sa oqeane ka bota?.
Vizitor 27-01-2022, 22:24:05 Viewing the topic OKB diskuton sot për Kosovën, 2 pr/rezoluta në garë .
Vizitor 27-01-2022, 22:24:04 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 22:23:56 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 22:23:54 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 22:23:34 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 27-01-2022, 22:23:32 Posting in Vetem tri fjale!.
Vizitor 27-01-2022, 22:23:30 Posting in Poezi dashurie.
Vizitor 27-01-2022, 22:23:24 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 27-01-2022, 22:23:21 Posting in Vetem tri fjale!.
Vizitor 27-01-2022, 22:23:10 Viewing the topic Me gjeni nje emer per bebe (djal).
Vizitor 27-01-2022, 22:22:59 Viewing the topic Vaske Curri (info foto video).
Vizitor 27-01-2022, 22:22:57 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 27-01-2022, 22:22:55 Posting in Poezi dashurie.
Vizitor 27-01-2022, 22:22:51 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 22:22:44 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 22:22:43 Viewing the topic Pyetje - Përgjigje.
Vizitor 27-01-2022, 22:22:42 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 22:22:41 Viewing the topic Cilat mendoni se jane problemet me madhore te shqiptareve!.
Vizitor 27-01-2022, 22:22:35 Viewing the topic Pershkruaje anetarin e mësipërm me NJE fjale! .
Vizitor 27-01-2022, 22:22:22 Posting in Art virtual!.
Vizitor 27-01-2022, 22:22:18 Viewing the topic Pse femrat puthen?!.
Vizitor 27-01-2022, 22:22:14 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 22:22:11 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 22:22:09 Registering for an account on the forum.
Vizitor 27-01-2022, 22:22:06 Posting in Sofra e Gjakoves.
Vizitor 27-01-2022, 22:22:04 Viewing amre's profile.
Vizitor 27-01-2022, 22:22:02 Viewing the topic 3D .
Vizitor 27-01-2022, 22:21:51 Viewing maeqarta's profile.
Vizitor 27-01-2022, 22:21:47 Posting in Imazhe qe na tregojne sa e cuditshme dhe njekohesisht e mrekullueshme eshte Toka.
Vizitor 27-01-2022, 22:21:41 Posting in -Sex-.
Vizitor 27-01-2022, 22:21:41 Posting in -Sex-.
Vizitor 27-01-2022, 22:21:34 Viewing the topic Shqiperia votoi.
Vizitor 27-01-2022, 22:21:31 Posting in Zgjedhjet e 14 shkurtit ne Kosove - Lajme dhe Informacione.
Vizitor 27-01-2022, 22:21:18 Posting in Molnupiravir - Ilaci qe bllokon Civid-19 brenda 24 oresh.
Vizitor 27-01-2022, 22:21:14 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 27-01-2022, 22:21:06 Posting in Republika Shqiptare më 21 janar 1925, sipas modelit presidencial amerikan.
Vizitor 27-01-2022, 22:20:54 Posting in Cili qytet i botës ju ka impresionuar më shumë?.
Vizitor 27-01-2022, 22:20:50 Posting in Muri i madh i gjelbert i Afrikes.
Vizitor 27-01-2022, 22:20:44 Viewing the topic Pyetje dhe përgjigje rreth fesë Islame.
Vizitor 27-01-2022, 22:20:43 Posting in Cili qytet i botës ju ka impresionuar më shumë?.
Vizitor 27-01-2022, 22:20:41 Posting in Një mandat të parë për Bashën apo një mandat të tretë për Ndraghetën?.
Vizitor 27-01-2022, 22:20:38 Viewing the topic Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?.
Vizitor 27-01-2022, 22:20:37 Viewing the topic Si te vizatojme dimrin?.
Vizitor 27-01-2022, 22:20:30 Posting in Erion Veliaj është aktualisht njeriu më i rrezikshëm për të ardhmen e Shqipërisë.
Vizitor 27-01-2022, 22:20:28 Viewing the topic Si munde ti nxjerr te dhenat nga HD,nese sistemi operativ nuk starton,?.
Vizitor 27-01-2022, 22:20:28 Viewing the topic SEX SHOP edhe në Tiranë....
Vizitor 27-01-2022, 22:20:27 Posting in Ftoj per kafe ose caj....
Vizitor 27-01-2022, 22:20:14 Posting in E ndjeni mungesen e ... ?.
Vizitor 27-01-2022, 22:20:11 Posting in Kënga që po dëgjoj.
Vizitor 27-01-2022, 22:20:01 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 22:19:54 Posting in Kënga që po dëgjoj.
Vizitor 27-01-2022, 22:19:45 Posting in Kënga që po dëgjoj.
Vizitor 27-01-2022, 22:19:38 Viewing aCmen's profile.
Vizitor 27-01-2022, 22:19:36 Posting in A jemi njerez normal ne shqiptaret ?.
Vizitor 27-01-2022, 22:19:32 Viewing the topic Dasma Tiranase !.
Vizitor 27-01-2022, 22:19:23 Posting in Kënga që po dëgjoj.
Vizitor 27-01-2022, 22:19:22 Posting in Flisni cfare te doni !.
Vizitor 27-01-2022, 22:18:47 Posting in Mendimi juaj per stilin dhe gjuhen e perdorur nga Jakov Xoxa te "Lumi i vdekur"?.
Vizitor 27-01-2022, 22:18:43 Viewing the topic E pyes veten pse....
Vizitor 27-01-2022, 22:18:42 Viewing the topic Studentët: Tezat e konkurseve, shiten.
Vizitor 27-01-2022, 22:18:40 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 27-01-2022, 22:18:38 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 22:18:27 Viewing the topic F1, Vettel s’ka rivalë .
Vizitor 27-01-2022, 22:18:14 Viewing the topic Juda Iskarioti mund të ketë qenë më shumë një shenjt, se sa një mëkatar?.
Vizitor 27-01-2022, 22:18:13 Viewing the topic Presidenti i "Top Media" Dritan Hoxha humb jetën gjatë një aksidenti.
Vizitor 27-01-2022, 22:18:12 Posting in Cila ishte e verteta e betejes se Termopileve dhe 300 spartaneve?.
Vizitor 27-01-2022, 22:18:06 Viewing sh.sadiku's profile.
Vizitor 27-01-2022, 22:17:50 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 27-01-2022, 22:17:48 Posting in Play and learn! - English -.
Vizitor 27-01-2022, 22:17:39 Posting in Play and learn! - English -.
Vizitor 27-01-2022, 22:17:27 Posting in Play and learn! - English -.
Vizitor 27-01-2022, 22:17:20 Viewing the topic Pershkruaje anetarin e mësipërm me NJE fjale! .
Show