Kush eshte online

×

Kush eshte online

User Time Action
Vizitor 27-01-2022, 21:26:21 Posting in Flisni cfare te doni !.
Vizitor 27-01-2022, 21:26:17 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 21:26:17 Posting in TOP FEST 3.
Vizitor 27-01-2022, 21:25:53 Posting in Coronavirus semundja qe i ka futur friken njerezimit.
Vizitor 27-01-2022, 21:25:37 Viewing the topic Dinosauret - Zhdukja e Dinosaureve.
Vizitor 27-01-2022, 21:25:36 Viewing the topic Martesat mes te afermive te nje gjaku.
Vizitor 27-01-2022, 21:25:31 Viewing Menaxherat's profile.
Vizitor 27-01-2022, 21:25:20 Viewing the topic Korriku përmirëson të ardhurat e qeverisë .
Vizitor 27-01-2022, 21:25:19 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 21:25:11 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 27-01-2022, 21:25:04 Posting in Perfitoni nje e-mail Dhurate nga http://njoftime.co.
Vizitor 27-01-2022, 21:24:34 Viewing theTruth's profile.
Vizitor 27-01-2022, 21:24:17 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 21:24:16 Posting in Pagjumesia - Si të luftojmë pagjumësinë?.
Vizitor 27-01-2022, 21:24:14 Viewing the topic Muho Asllani.
Vizitor 27-01-2022, 21:24:12 Viewing the topic Pse kryqi eshte i shenjte tek katoliket?.
Vizitor 27-01-2022, 21:24:04 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 27-01-2022, 21:24:03 Viewing the topic Fjalet e qiririt - analize letrare.
Vizitor 27-01-2022, 21:23:59 Viewing the topic Tema e Tironcave. .
Vizitor 27-01-2022, 21:23:44 Viewing amoramor's profile.
Vizitor 27-01-2022, 21:23:30 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 27-01-2022, 21:23:30 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 21:23:28 Viewing the topic www.bisedoj.com.
Vizitor 27-01-2022, 21:23:27 Viewing the topic Manjaku Terrorizon Femrat.
Vizitor 27-01-2022, 21:23:17 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 21:23:08 Posting in MyPhone.
Vizitor 27-01-2022, 21:23:05 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 21:23:03 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 21:22:56 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 21:22:46 Viewing the topic Dinosauret - Zhdukja e Dinosaureve.
Vizitor 27-01-2022, 21:22:44 Posting in Unë s'jam....
Vizitor 27-01-2022, 21:22:41 Viewing the topic Gjuan për të vrarë ujkun, qëllon për vdekje shokun .
Vizitor 27-01-2022, 21:22:39 Viewing the topic Gjeegjeza.
Vizitor 27-01-2022, 21:22:24 Viewing the results of a search.
Vizitor 27-01-2022, 21:22:18 Viewing 246162's profile.
Vizitor 27-01-2022, 21:22:15 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 21:22:09 Viewing the topic Teoritë konspirative kundër Covid-19: “Pandemia paralele” që mori shumë jetë.
Vizitor 27-01-2022, 21:22:00 Viewing janini's profile.
Vizitor 27-01-2022, 21:22:00 Viewing the topic Poezi per nipin tim Besin !.
Vizitor 27-01-2022, 21:21:57 Viewing the topic Fjalet e pista ne krevat.
Vizitor 27-01-2022, 21:21:55 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 27-01-2022, 21:21:48 Posting in Përshëndetje për....
Vizitor 27-01-2022, 21:21:33 Viewing a list of recent topics.
Vizitor 27-01-2022, 21:21:32 Viewing the topic 40 Vjetori i vdekjes se Fan Noli-t.
Vizitor 27-01-2022, 21:21:30 Posting in Shqiptarët në Austri.
Vizitor 27-01-2022, 21:21:29 Viewing the topic Xhesika dhe Afërdita, shqiptaret në Miss Universe.
Vizitor 27-01-2022, 21:21:22 Viewing the topic Votoni Zeriyt.com.
Vizitor 27-01-2022, 21:21:05 Viewing the topic Si të heqim kilet e tepërta.
Vizitor 27-01-2022, 21:21:00 Viewing the topic Tekste Këngësh Shqip.
Vizitor 27-01-2022, 21:20:56 Viewing the topic Durrës, zjarr në një apartament, evakuohet pallati, 2 të asfiksuar .
Vizitor 27-01-2022, 21:20:49 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 27-01-2022, 21:20:38 Viewing the topic Bazat e MySQL me PHP 1.
Vizitor 27-01-2022, 21:20:24 Viewing perandori's profile.
Vizitor 27-01-2022, 21:20:10 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 27-01-2022, 21:20:09 Posting in PO ose JO?.
Vizitor 27-01-2022, 21:19:51 Viewing SeCrEtI's profile.
Vizitor 27-01-2022, 21:19:48 Posting in Cfare jane forumet per ju?.
Vizitor 27-01-2022, 21:19:28 Viewing the topic Cfare te bejme kur digjemi me vaj?.
Vizitor 27-01-2022, 21:19:27 Posting in Game of Thrones - Finalja.
Vizitor 27-01-2022, 21:19:03 Viewing the topic Vlorë, Topi në familjen Konomi.
Vizitor 27-01-2022, 21:18:59 Viewing the topic Pije energjike, doganat ndalojnë pesë trailera me B-52 false .
Vizitor 27-01-2022, 21:18:56 Viewing the topic Kanabis drejt Italisë, një i arrestuar në portin e Durrësit .
Vizitor 27-01-2022, 21:18:50 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 21:18:46 Viewing the forum stats.
Vizitor 27-01-2022, 21:18:43 Viewing the topic Si gjendet perimetri i trekendeshit?.
Vizitor 27-01-2022, 21:18:35 Viewing the topic Festa Qoqaj (Lajme, info, foto, video).
Vizitor 27-01-2022, 21:18:24 Posting in Puthja!.
Vizitor 27-01-2022, 21:18:18 Viewing the topic Loja me numra:.
Vizitor 27-01-2022, 21:18:04 Viewing the topic Poza erotike.
Vizitor 27-01-2022, 21:17:55 Viewing the topic Nada dhe Etida, kush janë dy vajzat e Presidentit Bamir Topi !.
Vizitor 27-01-2022, 21:17:48 Viewing LajKaA's profile.
Vizitor 27-01-2022, 21:17:39 Viewing the topic Modeli i kryebashkiakut.
Vizitor 27-01-2022, 21:17:34 Viewing the topic Kënga që po e dëgjoj.
Vizitor 27-01-2022, 21:17:33 Viewing the topic Rrezohet Helikopteri ne Adriatik 6 te humbur midis tyre Gramoz Pashko dhe i Biri.
Vizitor 27-01-2022, 21:17:07 Viewing lumi02's profile.
Vizitor 27-01-2022, 21:17:00 Viewing the topic 'UDB-ashat'e Kosovës, me emër dhe mbiemër.
Vizitor 27-01-2022, 21:16:55 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 21:16:54 Viewing the topic Hamilton: Jam sqaruar me Alonson .
Vizitor 27-01-2022, 21:16:53 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 21:16:52 Viewing the topic Shoqëria perfekte.
Vizitor 27-01-2022, 21:16:52 Viewing the topic Shkronja e pare e emrit tuaj dhe domethenia e tij.....
Vizitor 27-01-2022, 21:16:50 Viewing the topic Seria Vikings.
Vizitor 27-01-2022, 21:16:42 Viewing the topic Rilindja (Renaissance) dhe Iluminizmi.
Vizitor 27-01-2022, 21:16:28 Viewing the topic Qumesht dallendyshe.
Vizitor 27-01-2022, 21:16:22 Viewing twentyone's profile.
Vizitor 27-01-2022, 21:16:18 Posting in Nëna e Lirak Bejkos: Qeveria t'i thoshte një fjalë të mirë .
Vizitor 27-01-2022, 21:15:54 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 21:15:40 Viewing the topic Çfare është LUTJA - Disa lutje themelore katolike..
Vizitor 27-01-2022, 21:15:36 Viewing the topic Eficenca dhe Efektiviteti..
Vizitor 27-01-2022, 21:15:27 Viewing the forum stats.
Vizitor 27-01-2022, 21:15:24 Viewing the forum stats.
Vizitor 27-01-2022, 21:14:59 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 21:14:48 Viewing daniela roshi's profile.
Vizitor 27-01-2022, 21:14:00 Unknown Action
Vizitor 27-01-2022, 21:13:54 Viewing the forum stats.
Vizitor 27-01-2022, 21:13:53 Viewing the topic Ne 8 Maj aplikimet per studime ne ne Itali !.
Vizitor 27-01-2022, 21:13:43 Viewing the forum stats.
Vizitor 27-01-2022, 21:13:43 Viewing the topic Dokumentat qe duhen per te realizuar bashkimin familjar ne Britanine e Madhe.
Vizitor 27-01-2022, 21:13:38 Viewing the topic Mesazhe dashurie.
Vizitor 27-01-2022, 21:13:31 Viewing the forum stats.
Show