Kush eshte online

×

Kush eshte online

User Time Action
Vizitor 28-10-2021, 06:23:27 Posting in Ndihm rreth MULTIMEDIA:).
Vizitor 28-10-2021, 06:23:21 Viewing the topic Ami dhe Ermali në pritje të një fëmije .
Vizitor 28-10-2021, 06:23:20 Posting in A është sot femra shqiptare e emancipuar?.
Vizitor 28-10-2021, 06:22:53 Viewing the topic Rasti Izrael (Studim i sionizmit politik).
Vizitor 28-10-2021, 06:22:37 Viewing the topic Çfarë libri po lexoni ?.
Vizitor 28-10-2021, 06:22:30 Viewing the forum stats.
Vizitor 28-10-2021, 06:22:24 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 28-10-2021, 06:22:24 Viewing the topic Teknologjia robotike bën hapa të reja përpara .
Vizitor 28-10-2021, 06:22:04 Viewing the topic Cfare po hani ose po pini tani?.
Vizitor 28-10-2021, 06:21:59 Posting in Pershendetje Me Praononi Dhe Mua ??.
Vizitor 28-10-2021, 06:21:52 Viewing nitta's profile.
Vizitor 28-10-2021, 06:21:50 Viewing apolonia's profile.
Vizitor 28-10-2021, 06:21:44 Viewing the topic Balkanweb.
Vizitor 28-10-2021, 06:21:43 Viewing the forum stats.
Vizitor 28-10-2021, 06:21:41 Viewing the topic çështja e Kosovës dhe Enver Hoxha ç'mendoni?.
Vizitor 28-10-2021, 06:21:07 Viewing the topic Mishi i importit po zhduk bagëtinë në Shqipëri.
Vizitor 28-10-2021, 06:21:03 Viewing the topic Lakuriqësia e detyruar ndaj femrës muslimane në Evropë dhe problemet e saj .
Vizitor 28-10-2021, 06:21:00 Viewing the topic 'Bing' eshte Online.
Vizitor 28-10-2021, 06:20:44 Posting in Edukate seksuale nga Zhaklina.
Vizitor 28-10-2021, 06:20:41 Unknown Action
Vizitor 28-10-2021, 06:20:35 Posting in Jep - merr - ngjit - prit!.
Vizitor 28-10-2021, 06:20:33 Unknown Action
Vizitor 28-10-2021, 06:20:31 Posting in Bitcoin & Cryptocurrency in Albania.
Vizitor 28-10-2021, 06:20:24 Unknown Action
Vizitor 28-10-2021, 06:20:23 Posting in Jep - merr - ngjit - prit!.
Vizitor 28-10-2021, 06:20:19 Unknown Action
Vizitor 28-10-2021, 06:20:15 Posting in LEARN ALBANIAN - MËSO GJUHËN SHQIPE.
Vizitor 28-10-2021, 06:20:11 Viewing the topic Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .....
Vizitor 28-10-2021, 06:20:10 Viewing the topic Bashkepunim me Albaniawebzone.com.
Vizitor 28-10-2021, 06:20:05 Posting in Jep - merr - ngjit - prit!.
Vizitor 28-10-2021, 06:20:03 Viewing the topic Pershkruaje anetarin e mësipërm me NJE fjale! .
Vizitor 28-10-2021, 06:20:01 Posting in LEARN ALBANIAN - MËSO GJUHËN SHQIPE.
Vizitor 28-10-2021, 06:20:00 Viewing the topic Shqiperia votoi.
Vizitor 28-10-2021, 06:19:51 Posting in Bitcoin & Cryptocurrency in Albania.
Vizitor 28-10-2021, 06:19:36 Posting in Bitcoin & Cryptocurrency in Albania.
Vizitor 28-10-2021, 06:19:32 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 28-10-2021, 06:19:20 Unknown Action
Vizitor 28-10-2021, 06:19:04 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 28-10-2021, 06:19:01 Viewing the topic Veshjet e gjumit - Sleepwear...!.
Vizitor 28-10-2021, 06:18:59 Viewing the topic Kur meshkujt nuk i besojnë as vetë premtimet që i bëjnë partneres .
Vizitor 28-10-2021, 06:18:45 Viewing the topic Kush nga forumistat ju ka ngacmuar me tepër ne MP.
Vizitor 28-10-2021, 06:18:34 Viewing buri's profile.
Vizitor 28-10-2021, 06:18:31 Viewing the topic Kush nga forumistat ju ka ngacmuar me tepër ne MP.
Vizitor 28-10-2021, 06:18:29 Viewing the topic Detyre nga fizika optike.
Vizitor 28-10-2021, 06:18:28 Viewing the topic ExpressionEngine - CMS e re per Blog e Portal.
Vizitor 28-10-2021, 06:18:27 Viewing the topic Nje fjale.
Vizitor 28-10-2021, 06:17:55 Unknown Action
Vizitor 28-10-2021, 06:17:34 Viewing the topic Vetem tre Fjale !.
Vizitor 28-10-2021, 06:17:24 Posting in Tekste këngësh te huaja.
Vizitor 28-10-2021, 06:17:16 Viewing oktopodi's profile.
Vizitor 28-10-2021, 06:17:14 Posting in Tekste këngësh te huaja.
Vizitor 28-10-2021, 06:17:12 Viewing the topic Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .....
Vizitor 28-10-2021, 06:17:12 Viewing the topic Ruçi, Berishës: Ishe i vetmi që lëvizje i lirë kur qe muri i Berlinit, mos qaj për shqiptarët .
Vizitor 28-10-2021, 06:17:10 Viewing the topic Ke kishe dashur ta perqafoni ne këto momente nga forumi .....
Vizitor 28-10-2021, 06:17:03 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 28-10-2021, 06:16:53 Viewing the topic Operacioni “Sharra”, arrestohen 4 trafikantë, zbulohet edhe një viktimë .
Vizitor 28-10-2021, 06:16:41 Unknown Action
Vizitor 28-10-2021, 06:16:31 Posting in Këndi i Sfinksit (zbavitje).
Vizitor 28-10-2021, 06:16:28 Viewing the topic Cfare duhet te dime rreth hemisferes jugore?.
Vizitor 28-10-2021, 06:16:22 Posting in Këndi i Sfinksit (zbavitje).
Vizitor 28-10-2021, 06:16:20 Viewing the topic Kandidaturat për Gjykatat, Topi: Kam bërë zgjedhje rigoroze .
Vizitor 28-10-2021, 06:16:15 Viewing the topic Kosovë, zgjedhje, KQZ rezultate preliminare: PDK kryeson .
Vizitor 28-10-2021, 06:16:05 Posting in Këndi i Sfinksit (zbavitje).
Vizitor 28-10-2021, 06:16:00 Viewing the topic Thënie motivuese.
Vizitor 28-10-2021, 06:15:52 Posting in Këndi i Sfinksit (zbavitje).
Vizitor 28-10-2021, 06:15:27 Viewing the topic Jep - merr - ngjit - prit!.
Vizitor 28-10-2021, 06:15:15 Viewing the topic Nato , Ëndërra dhe Diskursi Politik.
Vizitor 28-10-2021, 06:15:11 Viewing the topic Nesër Hëna errësohet plotësisht .
Vizitor 28-10-2021, 06:15:05 Viewing the topic Pershendetje me kenge .
Vizitor 28-10-2021, 06:14:56 Unknown Action
Vizitor 28-10-2021, 06:14:54 Viewing the forum stats.
Vizitor 28-10-2021, 06:14:36 Viewing the forum stats.
Vizitor 28-10-2021, 06:14:35 Viewing the topic Pa fjale....
Vizitor 28-10-2021, 06:14:30 Unknown Action
Vizitor 28-10-2021, 06:14:14 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 28-10-2021, 06:14:11 Posting in Foleza e re e "mbretërisë" së Al-Kaedës.
Vizitor 28-10-2021, 06:14:09 Viewing the topic Dëshmi shokuese e truprojës së Majkëll Xhekson .
Vizitor 28-10-2021, 06:13:59 Viewing the topic Probleme matematikore.
Vizitor 28-10-2021, 06:13:56 Viewing the topic Lajme - ngjarje, intervista etj..
Vizitor 28-10-2021, 06:13:39 Posting in Shanset e PD+LSI për fitore ne zgjedhjet e 25 Prillit.
Vizitor 28-10-2021, 06:13:34 Searching the forum.
Vizitor 28-10-2021, 06:13:31 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 28-10-2021, 06:13:12 Viewing the topic Papa Bendedikti i XVI ofendon Myslimanet !.
Vizitor 28-10-2021, 06:13:09 Viewing the topic E ndjeni mungesen e ... ?.
Vizitor 28-10-2021, 06:13:06 Viewing the topic Tajlanda përdor teknologjinë për të mbrojtur tigrat .
Vizitor 28-10-2021, 06:13:06 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 28-10-2021, 06:12:59 Viewing the forum stats.
Vizitor 28-10-2021, 06:12:55 Unknown Action
Vizitor 28-10-2021, 06:12:38 Unknown Action
Vizitor 28-10-2021, 06:12:29 Posting in Play and learn! - English -.
Vizitor 28-10-2021, 06:12:25 Viewing the topic Koreja e Veriut akuzon Jugun se po përdor mburoja njerëzore .
Vizitor 28-10-2021, 06:12:03 Viewing the topic Librazhd, përplasen 2 maune, 1 i plagosur .
Vizitor 28-10-2021, 06:11:59 Viewing the topic Si te rrisim CTR e faqes tone dhe me ate rast dhe fitimet tona.
Vizitor 28-10-2021, 06:11:53 Unknown Action
Vizitor 28-10-2021, 06:11:47 Viewing the topic Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?.
Vizitor 28-10-2021, 06:11:38 Viewing the topic A qëndrojnë akuzat e zotit Marti? Debatet vazhdojnë. .
Vizitor 28-10-2021, 06:11:33 Viewing the topic Kosovë, raundi i dytë i zgjedhjeve për kryetarin e komunës së Rahovecit .
Vizitor 28-10-2021, 06:11:27 Viewing the topic Ju meshkujt si do te donit ta kishit bashkëshorten tuaj...........
Vizitor 28-10-2021, 06:11:23 Viewing the topic Si i behet restart telefonit?.
Vizitor 28-10-2021, 06:11:08 Viewing the topic ~ 8 sekrete për të qenë e bukur ~.
Show