Kush eshte online

×

Kush eshte online

User Time Action
Vizitor 22-10-2021, 18:26:59 Posting in Poezi nga Robert Berns.
Vizitor 22-10-2021, 18:26:57 Viewing the topic Palestinë - Izrael.
Vizitor 22-10-2021, 18:26:56 Viewing the topic Ibra: Topi i Artë, çmim politik .
Vizitor 22-10-2021, 18:26:50 Viewing the topic E Njejte apo Sinonim me Fjalen.
Vizitor 22-10-2021, 18:26:49 Unknown Action
Vizitor 22-10-2021, 18:26:48 Viewing the topic E Dashura NËNË!.
Vizitor 22-10-2021, 18:26:40 Unknown Action
Vizitor 22-10-2021, 18:26:37 Posting in Jep - merr - ngjit - prit!.
Vizitor 22-10-2021, 18:26:34 Posting in Ndihmë të përgjithshme!.
Vizitor 22-10-2021, 18:26:26 Viewing the topic Sa e trishtueshme te jesh dashnore!.
Vizitor 22-10-2021, 18:26:22 Viewing the topic Lekë të reja vs. lekë të vjetra.
Vizitor 22-10-2021, 18:26:21 Viewing revistashqiptare's profile.
Vizitor 22-10-2021, 18:26:18 Posting in 5 arsyet pse femrat pëlqejnë të shkojnë në shtrat me burra në moshë.
Vizitor 22-10-2021, 18:26:18 Unknown Action
Vizitor 22-10-2021, 18:26:16 Viewing the topic Nje tregim i shkurter.
Vizitor 22-10-2021, 18:26:16 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 22-10-2021, 18:26:15 Posting in Messi theu rekordin historik të Peles.
Vizitor 22-10-2021, 18:26:14 Posting in Pitoni - Gjarpri Python.
Vizitor 22-10-2021, 18:26:05 Posting in Rrezarta (info foto video).
Vizitor 22-10-2021, 18:26:01 Posting in #Edheunë.
Vizitor 22-10-2021, 18:25:59 Posting in Xhanfize Keko Shuhet kineastja e parë shqiptare.
Vizitor 22-10-2021, 18:25:58 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 22-10-2021, 18:25:55 Viewing the topic Sukses ne website !.
Vizitor 22-10-2021, 18:25:44 Viewing erjonis's profile.
Vizitor 22-10-2021, 18:25:42 Viewing the topic Shoqëria e vecantë e një kanadezi me një ari polar.
Vizitor 22-10-2021, 18:25:39 Viewing the topic "Kush jam une?" - Ese filozofike.
Vizitor 22-10-2021, 18:25:36 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 22-10-2021, 18:25:25 Posting in Protestoj.........
Vizitor 22-10-2021, 18:25:17 Unknown Action
Vizitor 22-10-2021, 18:25:15 Posting in Cfare po hani ose po pini tani?.
Vizitor 22-10-2021, 18:25:06 Viewing krenar's profile.
Vizitor 22-10-2021, 18:25:05 Viewing the topic Kush eshte pika me e ulet kontinentale ne bote?.
Vizitor 22-10-2021, 18:25:00 Viewing the topic Hil Mosi.
Vizitor 22-10-2021, 18:24:53 Viewing the topic Seksi sipas shenjave të horoskopit.
Vizitor 22-10-2021, 18:24:51 Viewing the topic Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ].
Vizitor 22-10-2021, 18:24:46 Viewing the topic Tema me 1 000 000 postime........
Vizitor 22-10-2021, 18:24:33 Viewing the topic Play and learn! - English -.
Vizitor 22-10-2021, 18:24:23 Unknown Action
Vizitor 22-10-2021, 18:24:17 Unknown Action
Vizitor 22-10-2021, 18:24:13 Viewing the topic Megi Hysa (info foto video).
Vizitor 22-10-2021, 18:24:13 Viewing the topic Kënga që po dëgjoj.
Vizitor 22-10-2021, 18:24:13 Viewing the topic Michael Buble.
Vizitor 22-10-2021, 18:24:08 Posting in Coronavirus semundja qe i ka futur friken njerezimit.
Vizitor 22-10-2021, 18:24:00 Posting in Thënie të mençura .
Vizitor 22-10-2021, 18:23:56 Posting in Cfare po hani ose po pini tani?.
Vizitor 22-10-2021, 18:23:55 Unknown Action
Vizitor 22-10-2021, 18:23:42 Posting in Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕.
Vizitor 22-10-2021, 18:23:31 Unknown Action
Vizitor 22-10-2021, 18:23:23 Unknown Action
Vizitor 22-10-2021, 18:23:17 Viewing the topic Votoni Zeriyt.com.
Vizitor 22-10-2021, 18:23:11 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 22-10-2021, 18:23:10 Viewing the topic GREKËT E SOTËM JANË NJË POPULLSI E PERZIER SLLAVE.
Vizitor 22-10-2021, 18:22:57 Posting in Teme per qejfin tim.....cte me doje kokrra e qejfit.
Vizitor 22-10-2021, 18:22:42 Posting in KERKES.
Vizitor 22-10-2021, 18:22:39 Posting in [Sondazh] A jeni për pjesemarrjen e Shqipërisë ne Konferencen Islamike?.
Vizitor 22-10-2021, 18:22:31 Viewing the topic TURKISH PRODUCTS FAIR OPENS IN ALBANIA.
Vizitor 22-10-2021, 18:22:31 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 22-10-2021, 18:22:20 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 22-10-2021, 18:22:19 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 22-10-2021, 18:22:17 Viewing the topic TIPARET E NJË LIDERI IDEAL – MODEL SULEJMANI, ALEJHI’S SELAM.
Vizitor 22-10-2021, 18:22:04 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 22-10-2021, 18:21:59 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 22-10-2021, 18:21:56 Posting in Teme per qejfin tim.....cte me doje kokrra e qejfit.
Vizitor 22-10-2021, 18:21:51 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 22-10-2021, 18:21:48 Viewing the topic Berisha: Cdo përpjekje për furnizim me ujë pa ndërprerje .
Vizitor 22-10-2021, 18:21:41 Posting in Erisa Gashi (info foto video).
Vizitor 22-10-2021, 18:21:38 Posting in Telefoni prish!.
Vizitor 22-10-2021, 18:21:31 Posting in Foto historike!.
Vizitor 22-10-2021, 18:21:28 Unknown Action
Vizitor 22-10-2021, 18:21:26 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 22-10-2021, 18:21:14 Posting in Forca e një burri tregohet tek gratë!!E kjo ndodh ne Kosovën tonë te dashur.
Vizitor 22-10-2021, 18:21:06 Posting in Cili ka qene ambienti me crazy.....
Vizitor 22-10-2021, 18:21:03 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 22-10-2021, 18:20:59 Unknown Action
Vizitor 22-10-2021, 18:20:55 Posting in Kerkoj ndihm nese mundet dikush mem ndimu rreth ni Ese-je.
Vizitor 22-10-2021, 18:20:40 Viewing the topic Eksitoheni apo nervozoheni kur ju grisin mbathjet (per vajzat)..
Vizitor 22-10-2021, 18:20:38 Posting in PO ose JO?.
Vizitor 22-10-2021, 18:20:27 Viewing the topic Kenge Turke .
Vizitor 22-10-2021, 18:20:19 Viewing the topic The Story behind the Sacrifice.
Vizitor 22-10-2021, 18:20:12 Viewing the topic "Kur mendoj per ty...".
Vizitor 22-10-2021, 18:20:02 Posting in Fenomeni "Che Guevara".
Vizitor 22-10-2021, 18:19:49 Posting in Poezi dashurie.
Vizitor 22-10-2021, 18:19:46 Viewing the topic Filmi i fundit qe keni pare dhe mbresat qe u ka lene?!.
Vizitor 22-10-2021, 18:19:36 Posting in Jeta bashkëshortore, problemet dhe zgjidhja e tyre.
Vizitor 22-10-2021, 18:19:22 Posting in Gruaja shqiptare në mërgim!.
Vizitor 22-10-2021, 18:19:08 Viewing the topic "Seks me pagese", tashmë përmes internetit !.
Vizitor 22-10-2021, 18:19:07 Viewing the topic Neser fillon agjerimi.
Vizitor 22-10-2021, 18:19:05 Viewing the topic Çfarë libri po lexoni ?.
Vizitor 22-10-2021, 18:19:01 Viewing the topic Njeriu i Neandertalit!.
Vizitor 22-10-2021, 18:19:00 Viewing the topic Hyri me makinë në stadium, Bici kërkon ndjesë: Federata e kriminalizuar. Kurth për vota .
Vizitor 22-10-2021, 18:18:49 Unknown Action
Vizitor 22-10-2021, 18:18:38 Unknown Action
Vizitor 22-10-2021, 18:18:37 Viewing the topic A do ktheheni nje dite perfundimisht ne Vendlindje?.
Vizitor 22-10-2021, 18:18:16 Viewing the topic Sardi Strugaj: Endrra ime me e madhe, te performoj ne skenen e “Eurosong” .
Vizitor 22-10-2021, 18:18:14 Viewing the topic Celulari ‘‘pushton‘‘ edhe fiset tipike afrikane.
Vizitor 22-10-2021, 18:17:53 Nothing, or nothing you can see...
Vizitor 22-10-2021, 18:17:42 Posting in LEKURA LLOJET DHE SEMUNDJET E SAJ .
Vizitor 22-10-2021, 18:17:33 Viewing the topic Cfare i mungon Rinise Shqiptare?.
Vizitor 22-10-2021, 18:17:30 Viewing the topic Cdo te thote intimidim?.
Vizitor 22-10-2021, 18:17:02 Posting in Xhozef Diguardi dhe www.aacl.com.
Show