Kush eshte online

×

Kush eshte online

User Time Action
Vizitor 18-04-2021, 23:07:38 Viewing Who's Online.
Vizitor 18-04-2021, 23:07:36 Viewing the topic Edita Sopjani (info foto video).
Vizitor 18-04-2021, 23:07:36 Viewing the topic Edita Sopjani (info foto video).
Vizitor 18-04-2021, 23:07:35 Viewing the board Tema Interesante.
Vizitor 18-04-2021, 23:07:28 Viewing the topic Vëshguesit vendorë kundra KQZ për kasetat e shtabeve elektorale .
Vizitor 18-04-2021, 23:07:16 Viewing the topic Shtypi francez: Bruni është shtatzënë .
Vizitor 18-04-2021, 23:07:15 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 18-04-2021, 23:07:05 Posting in Si “meritokracia” e maskon mediokritetin.
Vizitor 18-04-2021, 23:07:04 Viewing the topic Pashkët në Kosovë me manifestimin kryesor në Katedralen Nënë Tereza .
Vizitor 18-04-2021, 23:07:00 Unknown Action
Vizitor 18-04-2021, 23:06:57 Viewing the topic Kosovë, AAK kërkon komision hetimor për veprimtarinë e SHIK .
Vizitor 18-04-2021, 23:06:51 Viewing the topic Tekste Këngësh Shqip.
Vizitor 18-04-2021, 23:06:46 Viewing the topic Si ndjeheni ne kete moment?.
Vizitor 18-04-2021, 23:06:44 Viewing the topic Femrat dhe seksi.
Vizitor 18-04-2021, 23:06:43 Unknown Action
Vizitor 18-04-2021, 23:06:43 Viewing the topic Laura Pausini me album të ri .
Vizitor 18-04-2021, 23:06:42 Viewing the topic Strugalajm.com ne Facebook.
Vizitor 18-04-2021, 23:06:40 Viewing the topic Mbyllet e rihapet Wikileaks, sot do publikonte dokumente sekrete, lidhen edhe me Shqipërinë .
Vizitor 18-04-2021, 23:06:36 Viewing the topic Arrestohet në Dublin Sekiraca vrau Triumf Rizën .
Vizitor 18-04-2021, 23:06:35 Viewing the topic Flet gjyqtari: Deputetja Albana Vokshi e meritoi gjobën për arrogancë ndaj ligjit .
Vizitor 18-04-2021, 23:06:27 Viewing the topic Gjeje fjalen...
Vizitor 18-04-2021, 23:06:22 Viewing the topic Filmi i fundit qe keni pare dhe mbresat qe u ka lene?!.
Vizitor 18-04-2021, 23:06:19 Viewing the topic Shkabaj.tk - cfare mendoni per kete faqe?.
Vizitor 18-04-2021, 23:06:09 Sending email to another member.
Vizitor 18-04-2021, 23:06:03 Viewing the topic Uindi Haxhia (info, foto, video).
Vizitor 18-04-2021, 23:06:03 Viewing the topic Uindi Haxhia (info, foto, video).
Vizitor 18-04-2021, 23:05:59 Viewing the topic TIRANA, Albania (AP) Albanian hospital officials: 3 dead in clashes ... .
Vizitor 18-04-2021, 23:05:57 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 18-04-2021, 23:05:38 Viewing the topic Si gjendet forca e ferkimit?.
Vizitor 18-04-2021, 23:05:37 Viewing the topic Shqiptarët në Maqedoni, 20 vjet në kërkim të nënshtetësisë.
Vizitor 18-04-2021, 23:05:19 Viewing the topic Të gjitha krimet e Berishës ndodhin… “1 herë në 100 vjet” .
Vizitor 18-04-2021, 23:04:56 Viewing the topic Kete apo ate...?/ This or that...?.
Vizitor 18-04-2021, 23:04:53 Viewing the topic Toka dhe Aferdita krijuan Marsin dhe Merkurin.
Vizitor 18-04-2021, 23:04:47 Viewing the topic 3 dead as Albanian throngs riot .
Vizitor 18-04-2021, 23:04:46 Viewing the topic SHBA: Vdiq aktori Leslie Nielsen .
Vizitor 18-04-2021, 23:04:34 Viewing the topic Fusha e Myzeqese..
Vizitor 18-04-2021, 23:04:20 Viewing the topic Linkin Park "Castle Of Glass".
Vizitor 18-04-2021, 23:04:08 Viewing the topic SHBA: Numri i trupave amerikane në Irak tani është më pak se 50 mijë .
Vizitor 18-04-2021, 23:04:03 Viewing the topic SHBA, aligatori shëtitje në New York .
Vizitor 18-04-2021, 23:03:58 Viewing the topic Cila fjale kërkohet ?.
Vizitor 18-04-2021, 23:03:57 Viewing the topic Kënga që po e dëgjoj.
Vizitor 18-04-2021, 23:03:56 Viewing the topic will.i.am ft. Eva Simons - This is Love.
Vizitor 18-04-2021, 23:03:40 Viewing the topic Recent Results & a Serpentine Pavilion Peek .
Vizitor 18-04-2021, 23:03:30 Viewing the topic Google dhe Facebook me format të ri reklamash.
Vizitor 18-04-2021, 23:03:23 Unknown Action
Vizitor 18-04-2021, 23:03:09 Viewing the topic Tetovë: Një viktimë nga shembja e çatisë .
Vizitor 18-04-2021, 23:03:06 Viewing the topic Zbulohen vepra të panjohura të Pikasos .
Vizitor 18-04-2021, 23:03:06 Viewing the topic India Will Show Its $10 Laptop Prototype .
Vizitor 18-04-2021, 23:03:01 Viewing the topic Wikileaks publikon dokumentet sekrete .
Vizitor 18-04-2021, 23:02:55 Viewing the topic Rama: 29 Nëntori, një festë e lavdishme .
Vizitor 18-04-2021, 23:02:53 Viewing the topic Kush do të jetë postuesi mbas teje....
Vizitor 18-04-2021, 23:02:52 Viewing the topic Monstruoze, taksisti i zhdukur është vrarë dhe varrosur, zbulohet ngjarja .
Vizitor 18-04-2021, 23:02:31 Viewing the topic Ahmadinexhad pranon problemin e centrifugave .
Vizitor 18-04-2021, 23:02:28 Viewing the topic Iran: Nga bombat – u vra një akademik, ndërsa tjetri plagoset .
Vizitor 18-04-2021, 23:02:27 Viewing the topic Fillojeni ditën duke konsumuar banane .
Vizitor 18-04-2021, 23:02:17 Viewing the topic Cili është ky qytet ??.
Vizitor 18-04-2021, 23:02:17 Viewing the topic Juventus, stop për Del Pieron, Chiellini një muaj jashtë .
Vizitor 18-04-2021, 23:02:11 Viewing the board Forumi i Studentëve.
Vizitor 18-04-2021, 23:02:06 Viewing the topic Greqi, zbulohet një varr i epokës romake !.
Vizitor 18-04-2021, 23:02:04 Viewing the topic An Advance In Image Recognition Software .
Vizitor 18-04-2021, 23:02:03 Viewing the topic Loja me numra:.
Vizitor 18-04-2021, 23:02:02 Viewing the topic cimi film shqiptar shiko .
Vizitor 18-04-2021, 23:01:54 Viewing the topic Alkoli - Efektet negative që jep alkooli në trupin tonë .
Vizitor 18-04-2021, 23:01:39 Viewing the topic tregime erotike.
Vizitor 18-04-2021, 23:01:10 Posting in Leonita Xhaka (info foto video).
Vizitor 18-04-2021, 23:01:02 Posting in Leonita Xhaka (info foto video).
Vizitor 18-04-2021, 23:00:59 Posting in Leonita Xhaka (info foto video).
Vizitor 18-04-2021, 23:00:57 Viewing the topic Ku mund te blej nje VPS te mire?.
Vizitor 18-04-2021, 23:00:49 Unknown Action
Vizitor 18-04-2021, 23:00:40 Viewing the topic Si te lidhesh nje domen me Blogger?.
Vizitor 18-04-2021, 23:00:39 Unknown Action
Vizitor 18-04-2021, 23:00:35 Viewing the board Lajmet e Fundit.
Vizitor 18-04-2021, 23:00:20 Viewing the topic Jep-merr-ngjit-prit!.
Vizitor 18-04-2021, 22:59:57 Viewing the topic Basketboll, dëmtohet Calderon, jashtë botërorit .
Vizitor 18-04-2021, 22:59:52 Viewing the topic Lejohet te përdorësh Adsense ne faqe me permbajte vetëm shqip?!.
Vizitor 18-04-2021, 22:59:46 Viewing the topic Doja te thoja...
Vizitor 18-04-2021, 22:59:45 Viewing the topic Një grabitës mban peng disa persona në një bankë në portin e Pireut .
Vizitor 18-04-2021, 22:59:44 Viewing the topic Puthja!.
Vizitor 18-04-2021, 22:59:23 Viewing the topic CSS float.
Vizitor 18-04-2021, 22:59:18 Viewing the topic Me cilin zerist/e do kishite deshire te kalonite nje nate..
Vizitor 18-04-2021, 22:59:09 Viewing the board index of Zerion.
Vizitor 18-04-2021, 22:59:01 Viewing the topic Sara Feraizi (info foto video).
Vizitor 18-04-2021, 22:59:00 Viewing the topic Why OLPC Struggles Against Educators, Big Business .
Vizitor 18-04-2021, 22:58:52 Viewing the topic GLAST Reaches Orbit, Set To Begin Observations .
Vizitor 18-04-2021, 22:58:40 Viewing the topic Corporate Behemoth Keeps Ripping "Real" .
Vizitor 18-04-2021, 22:58:30 Viewing the topic Atari Tries To Supress Bad Reviews, Claims Piracy .
Vizitor 18-04-2021, 22:58:24 Viewing the topic Salamanda Fan Club.
Vizitor 18-04-2021, 22:58:19 Viewing the topic Kërkoj një programues! (Web-Development).
Vizitor 18-04-2021, 22:58:01 Unknown Action
Vizitor 18-04-2021, 22:57:57 Viewing the topic Eficenca dhe Efektiviteti..
Vizitor 18-04-2021, 22:57:53 Viewing the topic Shqiperia 1997 - Pamje filmike!.
Vizitor 18-04-2021, 22:57:49 Viewing the topic Gjuha shqipe shkruhet me gabime drejtshkrimore në institucionet publike të MV.
Vizitor 18-04-2021, 22:57:45 Viewing the topic Serbia-Albania: Exchange of goods amounts USD 76 mln.
Vizitor 18-04-2021, 22:57:40 Viewing the topic Britania kaplohet nga bora dhe moti i ftohtë .
Vizitor 18-04-2021, 22:57:28 Viewing the topic Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes? .
Vizitor 18-04-2021, 22:57:22 Unknown Action
Vizitor 18-04-2021, 22:57:13 Viewing the topic Te joshesh me ane te shqisave!.
Vizitor 18-04-2021, 22:57:08 Viewing the topic Kërko ndihmë në matematikë.
Vizitor 18-04-2021, 22:56:55 Viewing the topic A tradheton anetari i mesiperm?.
Vizitor 18-04-2021, 22:56:55 Viewing the topic Nje tregim i shkurter.
Show