Wordpress Forum

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Informacione, biseda dhe diskutime ne lidhje me boten e Wordpress CMS


*
AlbCoder
10-01-2014, 11:37:20

Gjuha Shqipe per DW question & answer plugin

Shtojca ne fjale eshte kjo http://wordpress.org/plugins/dw-question-answer/gjuhen shqipe mund ta shkarkoni ketu

AlbEno
28-05-2013, 14:57:08

Ndihme!

Pershendetje, Kush munt te me ndihmon me nje gje te vogel?! Si mund te bej qe kur hap posten te dal si title: Psh: Shqiperia (title post): Jone (E vendos vete) e te duket Shqiperia Jone Pa | ose - ? thanks
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
23-11-2011, 00:18:18

Kërkim më i avancuar i shtojcave në WordPress

Nëse jeni njëri nga ata persona të cilët kanë vështirësi gjatë kërkimit të ndonjë shtojcë në WordPress, atëherë ju duhet ta provoni Search WordPress Plugins http://searchwordpressplu...

M A X
14-11-2011, 12:47:26

WordPress fuqizon 60 milion blogje, 300 milion vizita në muaj

Gjiganti blogues WordPress tani është përgjegjës për më shumë se 60 milion blogje që gjenerojnë më shumë se 300 milion vizitorë unik në muaj. Sipas themeluesit të saj Matt Mullenweg, pothuajse gjysma e 60 milion blogjeve të fuqizuara nga WordPress hostohen në WordPress.com që është prone e saj d...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: poshnja, AlbCoder

Kerkoje nje shtes per leximin e postimeve

Poshnjari
11-10-2011, 00:09:02
Shume flm lol 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
livefutboll
25-09-2011, 22:51:52

Backup Online - Plugin per wp.

duke pare disa plugine hasa ne kete plugin i ciliben te mundur backup te faqes nese e keni wphttp://wordpress.org/extend/plugins/wponlinebackup/ky plugin eshte shkarkuar...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe