[RIFRESKIM KRITIK] Verzioni 3.0.4 - Wordpress Forum

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

[RIFRESKIM KRITIK] Verzioni 3.0.4

· 1 · 336

[RIFRESKIM KRITIK] Verzioni 3.0.4

· 1 · 336

 • Postime: 59
 • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  ne: 30-12-2010, 11:51:49
  Marre nga www.wpalb.com  Desha t’ju lajmëroj se Verzioni me i fundit i WordPressit, verzioni 3.0.4 sapo doli sot, 29/12/2010, për të rregulluar disa “vrima” sigurie. Sepse kjo ka të bëjë me sigurinë e blogut tuaj, ju sygjerojmë që të rifreskoni blogjet tuaja menjëherë. Stafi i WordPressit e ka cilësuar këtë rifreskim si shumë kritik.

  Ja dhe lista e kartelave që janë rishikuar:

      wp-includes/version.php
      wp-includes/formatting.php
      wp-includes/kses.php
      readme.html
      wp-admin/includes/update-core.php

  Ja ku mund të gjeni informacione më shumë rreth këtij rifreskimi:

  http://wordpress.org/news/2010/12/3-0-4-update/

  Temat e fundit