Di kush per kete gje ? - Wordpress Forum

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Di kush per kete gje ?

· 4 · 1373

Di kush per kete gje ?

· 4 · 1373

 • Postime: 10
 • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  ne: 30-05-2012, 19:11:32
  Kerkova shume po nuk arrita dote te gjej, a mund kush te me gjej ndonje plugin apo shtojc qe vizitorve te ju mundeson qe te regjistrohen ne faqen time te cilen e kam me wordpress, shpresoj qe isha i kjarte, faliminderit per ndihmen .

  • Postime: 956
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 30-05-2012, 21:57:51
  Fatmiresisht wordpressi ta mundeson vete kete mundesi pa pasur nevoje te instalosh shtojca shtese  ;)
  Hyr ke paneli i wordpress-it si admin dhe pasi te hysh jepi kesaj URL poshte copy/paste:
  http://keshillamjeksore.com/wp-admin/options-general.php

  Ke Membership  pra ke kutiza qe thote: Anyone can register beje check pra enable dhe ne fund ruaj ndryshimet. Kaq  :D

  • Postime: 10
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #2 ne: 30-05-2012, 23:32:15
  Fatmiresisht wordpressi ta mundeson vete kete mundesi pa pasur nevoje te instalosh shtojca shtese  ;)
  Hyr ke paneli i wordpress-it si admin dhe pasi te hysh jepi kesaj URL poshte copy/paste:
  http://keshillamjeksore.com/wp-admin/options-general.php

  Ke Membership  pra ke kutiza qe thote: Anyone can register beje check pra enable dhe ne fund ruaj ndryshimet. Kaq  :D
  Faliminderit

  • Postime: 10
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #3 ne: 01-06-2012, 22:42:51
  Me duhet nje plugin ku me mundeson me postu apo postimit me i shoqeru edhe ndonje file te formatit pdf, doc, apo ppt, mund te me ndihmoni.

  Temat e fundit