Komentet e Wordpress me ane te IntenseDebate - Wordpress Forum

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Komentet e Wordpress me ane te IntenseDebate

· 5 · 720

Komentet e Wordpress me ane te IntenseDebate

· 5 · 720

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 13-09-2010, 00:52:42


  Pas Disqus per Wordpress ekziston dhe nje tjeter sherbim alternativ shume i mire qe fuqizon opsionin e komenteve ne Wordpress dhe ky sherbim quhet IntenseDebate.
  IntenseDebate shkon edhe me tej e ofron disa opsione shtese, sic jane mundesite per t'u identifikuar me anet e sherbimeve te treta si Facebook Connect e OpenID. Ashtu si Disqus edhe IntenseDebate ofron nje mori opsionesh per moderimin e komenteve. Per listen e plote te opsioneve vizitoni faqen zyrtare http://intensedebate.com/features

  • Postime: 59
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #1 ne: 06-11-2010, 16:53:59
  Une besoj se kjo eshte me e mire, sepse eshte krijuar nga Automattic, kompania qe krijoi Wordpressin.

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #2 ne: 22-07-2011, 15:39:04
  Nje gje eshte e paqarte per mua, duke qene se nuk i kam perdorur kurre keto lloj sherbimesh: nese perdor kete IntenseDebate ka ndonje widget pastaj qe tregon komentet e fundit ne blog?

  • Postime: 1159
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3 ne: 22-07-2011, 23:33:28
  Nje gje eshte e paqarte per mua, duke qene se nuk i kam perdorur kurre keto lloj sherbimesh: nese perdor kete IntenseDebate ka ndonje widget pastaj qe tregon komentet e fundit ne blog?
  intensedebate eshte krijuar nga Wordpress me duket, dhe kur ta instalosh ne WP lidhet me widgetin default Recent Comments

  • Postime: 118
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #4 ne: 23-07-2011, 02:08:01
  un sapo e instalova ne menenaxherat.com dhe po me duket shume i miree

  Temat e fundit