Me ndihmoni me ket plugins .. - Wordpress Forum

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me ndihmoni me ket plugins ..

· 2 · 409

Me ndihmoni me ket plugins ..

· 2 · 409

 • Postime: 14
 • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  ne: 17-06-2011, 23:33:02
   ;) Me thoni emrin e nje plugins te ngjashem me ket plugis qe ka tek kjo faqja
  http://www.solarmovie.eu/movie/playlink/id/367955/part/1/

  qe edhe pse te zvendos ne nje faqe tjeter headeri ruhet.... hmmmmm:

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 23-06-2011, 01:20:26
  Nuk duket si plugin, por me shume si nje toolbar i vecante qe mund te jete si ne kreye, por dhe ne pjesen fundore te faqes. Nese kerkon ka plot skripte qe e bejne kete pune, por nga ana tjeter keto gjera sikur e prishin eksperiencen e vizitorit ne faqe.

  Temat e fundit