PadPressed - Shtojce qe optimizon blogjet me WP per iPad - Wordpress Forum

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

PadPressed - Shtojce qe optimizon blogjet me WP per iPad

· 1 · 413

PadPressed - Shtojce qe optimizon blogjet me WP per iPad

· 1 · 413

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 29-07-2010, 01:51:24


  Ishte ceshtje kohe qe do dilte dhe nje plugin qe i jep mundesine blogjeve te ndertuara me Wordpress te jene pershtatshme per t'u naviguar dhe nga pajisjet e mirenjohura tablet te Apple, te quajtura iPad.
  Pra me PadPressed blogu juaj merr formen e nje aplikacioni per iPad (edhe se s'eshte app) dhe ne kete menyre ata vizitore qe perdorin iPad e kane me te lehte navigimin.
  Vetem se PadPressed nuk eshte falas. Kushton 50 dollare (49.99) nje cmim i pranueshem ky, por qe ne fund te fundit mbete cmim dhe si i tille pengese per shume vete. Keshtu per momentin as une s'kam ndonje interes ta kem, sepse besoj se vizitoret shqiptare te faqeve te mija te bera me WP, qe perdorin iPad duhet te numurohen me gishta, ne mos qofshin inekzistente.

  http://padpressed.com/

  PadPressed Built in Social Sharing

  Temat e fundit