Pyetje per fotot ne Wordpress - Wordpress Forum

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pyetje per fotot ne Wordpress

· 2 · 693

Pyetje per fotot ne Wordpress

· 2 · 693

 • Postime: 119
 • Karma: +1/-0
 • i identifikuar

  ne: 02-11-2011, 01:02:22
  A egziston ndonje plugin per Wordpress i cili do mundesonte qe te gjitha fotografive te shtuara apo upload-uara ne blog tju shtohet edhe logoja e blogut.

  Nese nuk e kuptoni se per qka e kam fjalen ateher do ju ndihmoj fotoja ne vazhdim :  • Postime: 168
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 02-11-2011, 10:50:44
  Ja ku e ke nje list me watermarking plugins.

  Temat e fundit