Quick Post Widget - Wordpress Forum

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Quick Post Widget

· 1 · 477

Quick Post Widget

· 1 · 477

 • Postime: 27259
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 26-05-2010, 00:35:42
  Nje gje me pelqen te forumet, qe mund te postosh kudo je dhe mund te besh edhe editimet e duhura brenda ne cdo teme a postim, pa qene ne voja te hysh ne panelin e administratorit. Pikerisht ne kete pike ka dobesi Wordpress, qe nuk eshte per forume sidoqofte.
  E megjithate, me ndihmen e shtojcave te ndryshme mund te lehtesohet goxha puna me Wordpress, per te cilin te gjithe jemi dakord se eshte nje skript gjenial.
  Quick Post Widget eshte nje nga keto shtojca qe e lehtesojne punen. Kjo shtojce mundeson te vendosesh nje widget ne faqen e pare, nga ku mund te postosh lehtesisht artikuj te rinj prej aty, pa pasur nevoje per te hyre ne panelin e administratorit.

  Citim
  This plugin provides a widget to post directly from the frontpanel of your site without going into the backend.

  Per me shume shkoni ketu: http://www.famvanakkeren.nl/downloads/quick-post-widget/
  Mund ta shkarkoni  nga ketu: http://wordpress.org/extend/plugins/quick-post-widget/
  Ju uroj pune te mbare me Wordpress.

  Quick Chat

  Nisur nga MefaStarRubrika Zeri.tech

  Temat e fundit